2016 Vasario 16

Saviugda

10 klaidų, kurių nedaro milijonieriai

veidas.lt

"Dreamstime" nuotr.

Jei esate darbštus, galite susikurti turtingą gyvenimą. Žinoma, paklausite: “Kodėl taip neįvyko iki šiol?” Atsakymas slypi jūsų mąstyme apie pinigus, jausmuose jų atžvilgiu ir jūsų veiksmuose su pinigais, rašo leidinyje “Enterpreneur” milijonierius ir verslo konsultantas Danielius Ally.

Pasak jo, kai kurių finansinių klaidų turtuoliai niekada nedaro. Kelionė į turtuolių klubą reikalaus pokyčių jūsų elgesyje. Kai juos pradėsite įgyvendinti, pamatysite nuostabius rezultatus. Susikrauti turtus – puikus tikslas, bet dar svarbiau, kad progresuosite siekdami šio tikslo.

D.Ally pateikia 10 klaidų, kurių turtingi žmonės nedaro:

1. Neinvestuoja į save

Pirmasis Amerikos milijonierius ir garsus politinis veikėjas Benjaminas Franklinas sakydavo: “Investicijos į save atneša didžiausius dividendus.” Dažnai žmonės jaučiasi priklausomi šiuo klausimu nuo darbdavių, kurie siunčia juos į seminarus, rengia apmokymus ir t.t. Tačiau jūs privalote šį procesą perimti į savo rankas, jei norite tapti sėkmingu. Investuokite į save.

2. Per daug pramogauja

Dauguma žmonių pramogoms išleidžia 30-50 proc. savo pajamų, nes nori bent trumpam pabėgti nuo realybės. Turtingi žmonės išnaudoja šį laiką ir pinigus savo svajonėms įgyvendinti.

3. Perka į skolą

Daug žmonių perka daiktus, kurių jie negali sau leisti, bet perka vien tik tam, kad padarytų įspūdį žmonėms, kurių jie nemėgsta. Toks tragiškas elgesys sužlugdo daugelio viltis, kai jiems tenka su didžiulėmis palūkanomis grąžinti skolas. Jei žmogus tikisi tapti turtingu, jis naudos kreditus savo verslo plėtrai, o ne asmeninėms išlaidoms padengti.

4. Slapukavimas nuo antrosios pusės

Milijonai porų nekalba apie pinigus, nes apie tai kalbėdami jie jaučiasi nemaloniai ir bijo, kad tai gali baigtis konfliktu. Netapsite turtingu, kol neatskleisite savo požiūrio į finansus antrajai pusei. Pinigų padaugės tik tada, kai egzistuos ne tik abipusė meilė, bet ir abi pusės aiškiai suvoks savo finansus.

5. Ima būsto paskolas

Kai kurie turtuoliai ima paskolą, kad įsigytų būstą, bet tuomet jie yra netikri turtuoliai. Imdami būsto paskolą jūs tikėtina, kad sumokėsite dvigubai daugiau nei kainuoja jūsų būstas. Turtingi žmonės nuomojasi kol gali be paskolos įsigyti būstą.

6. Renkasi tik tradicinius taupymo senatvei būdus

Pinigus taupymas gyvenimui po 60-mečio, tai tas pats, kas savęs tausojimas seksui senatvėje. Vietoj to, susikraukite turtus kol esate jauni.

7. Perka prastos kokybės prekes

Kai perkate prastos kokybes prekes, gaunate prastus rezultatus. Vietoj to, kad pirktumėte “pigias” prekes, pirkirkite geriausia, kas įmanoma. Turtingi žmonės žino, kad už 40 dolerių nusipirkti marškiniai tarnaus ketverius metus, o už 10 dolerių – mažiau nei metus.

8. Nesidžiaugia

Turite džiaugtis pinigais, kuriuos jau turite – ar tai būtų 10, ar 100 dolerių. Pinigų padaugės, jeigu juos vertinsite ir galvosite, kaip galima dėl jų būti dar labiau laimingesniems. Visada pasieksite daugiau, jei žinosite, kaip tuo džiaugtis.

9. Netaupo

Dauguma žmonių nesugeba taupyti. Tik jų sąskaitoje atsiranda pinigų, jie pradeda galvoti, kaip juos išleisti. Turtingi žmonės atsideda mažiausiai 10 proc. to, ką uždirba ir retai ima paskolas asmeniniams poreikiams finansuoti.

10. Dirba už pinigus

Dauguma žmonių dirba už pinigus, bet turtuoliai leidžia pinigams dirbti už juos. Jie taip pat žino, kas materialus turtas yra lygus jų įnašo į visuomenę sumai.

Visą originalų straipsnį skaitykite čia

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...