2011 Rugpjūčio 21

4G ryšys aprėps visas Europos vyrų krepšinio čempionato arenas

veidas.lt

“Omnitel” tapus oficialiu Europos vyrų krepšinio čempionato telekomunikacinių paslaugų tiekėju, visose šešiose Lietuvoje vyksiančio čempionato arenose bus sudarytos galimybės naudotis pažangiu 4G ryšiu.

Tai pirmasiskartas, kai 4G LTE ryšys bus naudojamas “FIBA Europe” organizuojamo čempionato metu.

“Vertinu čempionato organizatorių ir privačių kompanijų pastangas šį Europos vyrų krepšinio čempionatą padaryti kuo sklandesnį ir pasirūpinti net mažiausiomis smulkmenomis. Taip pat tikiu, kad per šį čempionatą panaudotos pažangios technologijos taps precedentu ir standartų kartelę būsimiems organizatoriams iškels labai aukštai,” – sakė “FIBA Europe” generalinis sekretorius Nar Zanolin.

“Siekiame užtikrinti geriausias įmanomas darbo sąlygas žurnalistams, nes nuo jų priklausys ir krepšinio čempionato, ir mūsų šalies įvaizdis. Patikimas, spartus mobilusis ryšys yra nepakeičiama žurnalistų darbo priemonė tokio lygio renginiuose. Turėdami 4G ryšį, jie galės operatyviai perduoti naujienas savo skaitytojams bei žiūrovams,” – pabrėžė 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto vykdomasis direktorius Mindaugas Špokas.

“Europos vyrų krepšinio čempionatas – puiki proga pristatyti Lietuvą pasauliui. 4G LTE ryšys yra premjera bet kuriame sporto renginyje, todėl, aprūpindami krepšinio arenas ir jose dirbsiančius žurnalistus naujos kartos 4G ryšiu, dar kartą įrodysime, kad Lietuva yra moderni ir pažangiausiomis pasaulyje technologijomis besinaudojanti šalis,” – sakė “Omnitel” prezidentas Antanas Zabulis.

Europos vyrų krepšinio čempionato metu “Omnitel” 4G ryšio modemais nemokamai aprūpins arenose dirbsiančius “FIBA Europe” darbuotojus ir žiniasklaidos atstovus. Naujos kartos “Omnitel” 4G LTE ryšys, kurio didžiausia vartotojams siūloma duomenų perdavimo sparta siekia 80 Mbps, leis greitai perduoti ne tik tekstą ar nuotraukas, bet ir filmuotą vaizdą, tiesioginius reportažus iš krepšinio arenų.

“Omnitel” 4G ryšį nuo rugpjūčio 31 dienos užtikrins šešiose čempionato arenose: “Siemens” arenoje Vilniuje, “Žalgirio” arenoje Kaune, “Švyturio” arenoje Klaipėdoje, “Cido” arenoje Panevėžyje, taip pat Šiaulių ir Alytaus arenose.

Be 4G ryšio, “Omnitel” taip pat suteiks SIM korteles ir mobiliojo interneto įrangą čempionate dirbsiantiems savanoriams.

“Omnitel” drauge su partneriais sukūrė ir mobiliąją “Eurobasket 2011″ svetainę (mobilelithuania.com). Šioje mobiliojoje “Eurobasket 2011″ versijoje, skirtoje svečiams iš užsienio, besinaudojantiems “Omnitel” tarptinkliniu ryšiu, bus pateikiama informacija ne tik apie varžybas, bet ir apie lankytinas vietas, renginius, taip pat miestų žemėlapiai ir kita naudinga informacija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...