2013 Sausio 06

4G „Mezon“ – vienintelis tikrai neribotas mobilusis internetas Lietuvoje

veidas.lt

Išnagrinėjusi bendrovės „Omnitel“ pareiškimą, LR konkurencijos taryba atsisakė pradėti tyrimą dėl mobiliojo 4G interneto „Mezon“ reklamos apie vienintelį tikrai neribotą mobilųjį internetą Lietuvoje ir atmetė įtarimus dėl galimai nesąžiningos konkurencijos veiksmų.

Pagal nustatytas aplinkybes Konkurencijos taryba nerado pagrindo įtarti, jog teiginiai apie 4G „Mezon“ kaip apie tikrai neribotą mobilųjį internetą galėtų būti klaidinantys – Telecentras neriboja nei išsiunčiamų, nei atsiunčiamų duomenų srauto, o informaciją apie maksimalią greitaveiką pateikia aiškiai ir suprantamai.

Bendrovei „Omnitel“ taip pat nepavyko įrodyti, kad ir ji teikia neriboto mobiliojo interneto paslaugas.

Konkurencijos tarybos nutarime pažymima, kad naudojantis UAB „Omnitel“ su nuoroda „Neribotai“ siūlomu mobiliuoju 4G internetu, kai signalas yra nepasiekiamas, automatiškai prisijungiama prie 3G tinklo, o jame, viršijus 10 GB per mėnesį dienos metu, interneto sparta ribojama iki 120 Kb/s.

Taigi, net ir reklamuodama 4G internetą kaip neribotą, UAB „Omnitel“ jį tam tikromis aplinkybėmis riboja, o naudojantis Telecentro mobiliuoju 4G internetu „Mezon“, net ir pasiekus tam tikrą sunaudotų duomenų kiekį, greitaveika dėl to nesikeičia.

Konkurencijos tarybai atmetus UAB „Omnitel“ argumentus, 4G „Mezon“ ir toliau lieka vienintelis tikrai neribotas mobilusis internetas Lietuvoje.

Telecentras yra šimtu procentų lietuviškas mobiliojo ryšio operatorius, nuo 2009 m. sėkmingai konkuruojantis su stambiomis užsienio korporacijomis. Mūsų valstybės valdoma bendrovė šiuo metu užima ketvirtadalį fizinių mobiliojo interneto naudotojų rinkos.

Daugiau informacijos www.telecentras.lt. www.mezon.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...