2013 Rugsėjo mėnesio archyvas

veidas.lt

  Laidoje svarstome tebesitęsiantį Rusijos ekonominį spaudimą Lietuvai. Ar jis turi politinį atspalvį, komentuoja NORDEA banko ekonomistas Žygimantas Mauricas. Lietuvos kalinių globos draugijos pirmininkas Jonas Stašinskas aptaria galimybę sugrąžinti šalyje mirties bausmę. Daugiau laidų, straipsnių ir komentarų – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanale „YouTube“ ir portale www.alkas.lt.

veidas.lt

  Šiandien laidoje – „Microsoft“ naujojo pasididžiavimo „Surface 2“ ir kitų planšečių pristatymas, aktualiausios naujienos, įspūdžiai iš IBM konferencijos, kur kalbėjomės apie technologijų ateitį, kompiuterinių žaidimų rubrika, itin smagios interneto įdomybės ir, žinoma, konkurso nugalėtojo paskelbimas.

veidas.lt

Sportinės kovos verda ne tik sporto aikštelėse: sportas – ir tautos vienytojas, ir patriotizmo žadintojas, ir emocijų žaibolaidis, taip pat ne tik politinių idėjų propagavimo, bet ir politinių sąskaitų suvedinėjimo erdvė.

veidas.lt

„Atkreipkite dėmesį į šį jaunuolį – ateityje apie jį kalbės visas pasaulis“ – pranašiškus W. A. Mozarto žodžius, skirtus Bethovenui, galima pritaikyti ir jaunam bei talentingam pianistui Lukui Geniušui, kuris, kaskart sugrįždamas į Kongresų rūmų sceną, stebina naujais iššūkiais.

veidas.lt

Šį trečiadienį Lietuvoje minėsime Angelų sargų dieną. Pasidomėjus, kokiomis nuotaikomis šiemet Lietuvos policija pasitinka profesinę šventę, generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis liūdnai konstatavo pasigendantis kitokio valdžios ir visuomenės požiūrio į policijos darbą: „Norėtųsi, kad mūsų pareigūnai kaskart nebūtų kaltinami dėl šioje valstybėje vykstančių socialinių ir ekonominių procesų. Juk ne mes gimdome kraupius nusikaltėlius, todėl požiūrio [...]

veidas.lt

Pirmadienį 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje rengiamas koncertas, skirtas Sauliaus Sondeckio 85-mečio jubiliejui. Artėjančio gimtadienio proga scenoje maestro pasveikins sūnus violončelininkas Vytautas Sondeckis, kuriam talkins jo žmona sopranas Verene Andronikof ir pianistas Jurgis Karnavičius. V.Sondeckis jau daugiau nei 15 metų gyvena Vokietijoje ir yra garsiojo Hamburgo NDR simfoninio orkestro koncertmeisteris. Pastaruoju metu kartu su dainininke [...]

Andrius Mamontovas

veidas.lt

Šį savaitgalį Andrius Mamontovas pakvies klaipėdiečius į savo 30-ies metų sceninės veiklos jubiliejų. Kitą savaitę koncertinis A.Mamontovo ir buvusių grupės „Foje“ muzikantų turas nusikels į Kauną, o kulminacija – spalio 26 d. Vilniuje. Dviejų valandų muzikinė kelionė prasidės geriausių ir populiariausių dainų programa – nuo naujausių iki pačių seniausių kūrinių.
Visą praėjusią savaitę Andrius su buvusiais „Foje“ muzikantais repetavo. Tad nuo to su legendiniu dainininku ir pradėjome pokalbį: kaip šiandien susitikus skirtingos profesinės ir gyvenimiškos patirties turintiems žmonėms sekasi „susigroti“.

Audrius Bačiulis

veidas.lt

Išsukdami Darbo partijos vadovus nuo teisinės atsakomybės, socialdemokratai užsitikrintų “darbiečių” dalyvavimą valdančiojoje koalicijoje, balsus už biudžetą ir agitaciją už A.Butkevičių per prezidento rinkimus.

veidas.lt

Kas ką sukūrė: A.Mamontovas „Foje“ ar „Foje“ legenda – A.Mamontovą?

veidas.lt

Nr. 40 2013 m. rugsėjo 30 d. LIETUVA Ekspresas Lietuva 6 Apklausa: gyventojų nuomone, didelių nuolaidų “Gazpromui” daryti nereikėtų 7 Personalijos: valstybės įmonių vadovai geri, jei savi 9 Energetika: ar elektros kainos mažėjimas – realus 12 Tema: per dešimt metų vagys Lietuvoje pridarė milijardą litų nuostolių 14 Teisėtvarka: paradoksas – žiaurius banditus gimdo įkalinimo įstaigos [...]

veidas.lt

Nors daugiausiai žmonių Lietuvoje serga širdies ir kraujagyslių ligomis, pastaraisiais metais daugėja susirgimų ir kitomis ligomis. Kokiomis ir kodėl?

veidas.lt

Pirmasis žurnalo „National Geographic“ numeris pasaulį išvydo 1888 metų spalį JAV. Tuomet žurnalas buvo išsiųstas tik 165 „National Geographic“ draugijos nariams, kurie rūpinosi mokslinių tyrimų finansavimu ir planetos tyrinėjimais. Per 125 gyvavimo metus „National Geographic“ išaugo iki vieno žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje, o žurnalas kiekvieną mėnesį visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą, pasiekia 60 mln. skaitytojų.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...