2012 Birželio mėnesio archyvas

veidas.lt

Šias moteris sieja tai, kad jos, nors ir likdamos vyrų šešėlyje, vienaip ar kitaip dalyvaudavo priimant daugybę svarbių sprendimų. Jos – diktatorių moterys. Apie jų nuotykius, išgyvenimus ir jausmus išsamiai pasakojama Lietuvos knygynuose ką tik pasirodžiusioje knygoje “Diktatorių moterys”, o “Veide” pateikiame ištrauką iš šios apžvalgos.

veidas.lt

Šioje valstybėje gyvena šiek tiek daugiau nei 400 tūkst. žmonių. Viena jos vizitinių kortelių – žydras langas į jūrą, o nuolatinis palydovas – vėjas. Čia tiek bažnyčių, kad lankant po vieną per dieną prireiktų visų metų. Taip, tai Viduržemio jūros skalaujama katalikiškoji Malta.

veidas.lt

Daugiau nei prieš savaitę (birželio 15-17d.) Vilniuje įvyko jau ketvirtasis tarptautinis Afrolatin šokių festivalis „One Love“, kuris į Lietuvą sukvietė žmones iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių.

veidas.lt

Kelionės draudimą įsigyjantys lietuviai noriau draudžia ir bagažą, rodo Seesam Insurance AS Lietuvos filialo elektroninės parduotuvės duomenys. Kompanija skelbia šiemet, lyginant su praėjusiais metais, internetu pardavusi 76 proc. daugiau polisų su bagažo draudimo rizika.

veidas.lt

Lietuvos ir Lenkijos politikai tyliai rezga planus atitirpdyti dvišalius santykius ir atsargiai, bet vis dažniau demonstruoja abipuses simpatijas bei paramą.

veidas.lt

„Jeigu kitiems nepavyko, nereiškia, kad neįmanoma“, – tokia filosofija vadovaujasi AB „Amilina“ valdybos pirmininkas Danas Tvarijonavičius.

veidas.lt

Minios žmonių vienas po kito traukiančių į areną, kurioje netrukus pasirodys pasaulinė žvaigždė Bryanas Adamsas. Problemos vėliau atvykusiems ieškant, kur pastatyti mašiną.

Andrejus Illarionovas

veidas.lt

Politinis aktyvistas, kovotojas dėl politinių laisvių ir žmogaus teisių A.Illarionovas Rusiją lygina su Zimbabve ir netiki, kad autoritarinis V.Putino režimas galėtų būti įveiktas taikiai.

veidas.lt

Eidamas 94-uosius metus savaitgalį mirė vienas iškiliausių mūsų šalies lietuvių tapytojų Augustinas Savickas. Parlamentas ketvirtadienį pritarė referendumo dėl Visagino atominės elektrinės statybų surengimo iniciatyvai. Penktadienį teisingumo ministras Remigijus Šimašius pristatė nuo liepos 1 dienos teisėsaugos sistemoje įsigaliosiančius naujoves – Probacijos įstatymo pokyčius. „Microsoft“ paskelbė, kad nuo šiol įmonės ir organizacijos Lietuvoje galės naudotis naująja „Microsoft“ [...]

veidas.lt

Šįkart laidoje: netekome tapytojo A. Savicko, vyksta meno mugė „Art Vilnius’12“, pažintis su paroda „Lietuvos dailė 2012: 18 parodų“, apsilankymas Lenkijos avangardo menininko T. Kantoro parodoje, archeologiniai radiniai Sereikiškių parke, prasidedantis „Kristupo vasaros festivalis“, jungtinė lietuvių autorių pastelių paroda ir artimesnė pažintis su charizmatiškąja primabalerina E. Špokaite.

veidas.lt

Liepos 1-ąją Lietuvoje įsigalioja Probacijos įstatymas, numatantis lygtinai nuteistų asmenų kontrolę elektroninėmis stebėjimo priemonėmis. Pareigūnų teigimu, vieno nuteistojo išlaikymas valstybei šiandien kainuoja apie 50 litų per dieną, o pritaikius modernią įrangą, kaina tesiektų apie 13 litų.

veidas.lt

Jei VRK, priešingai nei prof. A.Vaišvila ar Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas S.Šedbaras, tinkamai suvoks savo pareigą laikytis Konstitucijos, R.Paksui kelias į kitą parlamentą bus užkirstas.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...