2012 Birželio 29

7 dalykai, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte

veidas.lt

Minios žmonių vienas po kito traukiančių į areną, kurioje netrukus pasirodys pasaulinė žvaigždė Bryanas Adamsas. Problemos vėliau atvykusiems ieškant, kur pastatyti mašiną.

Didžiulės eilės prie arenos durų. Ir visa tai dėl to, jog jo, vienintelio ir nepakartojamo Bryano Adamso, koncertai visuomet anšlaginiai. Toks bus ir liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantis žvaigždės koncertas.

Galiausiai, jau patekus į arenos vidų ir suradus savo vietą, nekantriai virpa ne vieno širdis. Na, o užgesus šviesoms, pasigirsta gausūs aplodismentai, nuskamba pirmieji akordai ir scenoje pasirodo visame pasaulyje dievinamas Kanados atlikėjas. Tai tik pradžia…

Galima išskirti 7 dalykus, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte ir priežastis, dėl kurių šis atlikėjas toks mylimas:

 1. Hitai. Bryanas Adamsas – vienas tų retų atlikėjų, kuris galėtų surengti iš eilės net kelis savo koncertus ir juose groti skirtingus hitus. Jam priklauso dešimtys visame pasaulyje puikiai pažįstamų kūrinių. Tai, visų pirma, Bryano Adamso vizitine kortele tapusi kino filmui „Robinas Hudas – vagių karalius“ sukurta daina „Everything I do I do it for you“, ne mažiau žinomos „Summer of 69“, „Please forgive me“, „When you love someone“, filmo „Trys muškietininkai“ šedevras – „All for love“, Johnny Deppo ir Marlono Brando kino juostai „Don Juan DeMarco“ sukurta „Have you ever really loved a woman“ ir, be abejo, vienu geriausių visų laikų pripažintas animacinio filmuko „Simarono žirgas“ garso takelis su daina „Here I am“ priešakyje. Planuojama, jog trijų valandų trukmės koncerto Lietuvoje metu skambės daugiau nei 20 Bryano Adamso melodijų. Turbūt visame pasaulyje nėra geresnio meilės dainų kompozitoriaus už kanadietį Bryaną.
 2. Balsas. Kai kurių atlikėjų balsas, laikui bėgant, keičiasi, silpnėja. Tuo tarpu unikalus Bryano Adamso balsas su kiekvienais metais tampa vis gilesnis, turtingesnis ir galingesnis. Jis puikiai išdainuoja visas natas ir tonacijas. O tai labai džiugina žinant, kad 52-iejų metų atlikėjas surengia savo trijų valandų koncertus po 3-4 vakarus iš eilės. Be to, jis nesibaimina koncerto metu atlikti vieną kitą melodiją, pasitelkdamas vien tik savo gitarą. Turbūt ne veltui apie Bryaną Adamsą sakoma, kad jis, kaip geras vynas, kuris su amžiumi tik gerėja.
 3. Pagarba. Nors daugelis šių dienų žvaigždžių gerbėjų kantrybę bando leisdami sau gerokai vėluoti ir scenoje pasirodyti kartais net ir po kelių valandų gerbėjų laukimo, tai visiškai nebūdinga Bryanui Adamsui, kuris laikomas viena punktualiausių pasaulio žvaigždžių. Todėl ir į jo koncertuos visuomet patariama atvykti laiku.
 4. Kokybė. Jei Bryanas Adamsas imasi darbo, nesvarbu ar tai būtų vienas koncertas, ar koncertinis turas, ar nauja daina, ar fotografija, jis jį atlieka preciziškai nuo pradžios iki pat pabaigos, nepraleisdamas ir nepamiršdamas jokių smulkmenų. Su juo dirba tik geriausia komanda, užtikrinanti puikią garso kokybę koncertų metu. Jis neveidmainiauja ir nebando scenoje savęs, savo talento, balso slėpti po specialiųjų efektų kauke. Viskas, ką jis daro, yra tikra, natūralu ir nuoširdu.
 5. Staigmenos. Kiekvienas eidamas paklausyti Bryano Adamso žino, jog koncerte išgirs geriausius jo hitus, kad koncertas bus be galo šiltas, o atlikėjas savo darbą atliks nepriekaištingai. Visgi, kiekviename koncerte atlikėjas savo gerbėjams pateikia staigmenų. Prieš kelias savaites jo koncerte gimtajame Vankuveryje (Kanada), scenoje pasirodė Bryano Adamso mama. Žvaigždė padėjo mamai atsisėsti scenoje ir, pristatęs ją auditorijai, atliko jai dainą. Kokių staigmenų sulauksime Vilniuje, paaiškės jau netrukus.
 6. Gerbėjai. Bryano Adamso ryšio su gerbėjais galėtų pavydėti daugelis atlikėjų. Jis su jais ne tik mielai bendrauja socialiniuose tinkluose, bet ir koncertų metu. Žvaigždė sugeba įsiklausyti į gerbėjų norus, nuotaikas, juos puikiai jaučia. Galbūt dėl to Bryano koncertai yra be galo šilti, kupini meilės ir geriausių, šilčiausių emocijų. Be to, jo gerbėjų auditorija tokia įvairi, kad vien į ją pažvelgęs sunkiai atspėsi, kokio amžiaus atlikėjo ji laukia. Bryano Adamso gerbėjų būryje ir seneliai, ir jo bendraamšiai, ir jaunimas, ir net vaikai.
 7. Socialiniai tinklai. Visi šiandieniniai atlikėjai supranta, jog Twitteris ar Facebookas yra labai reikšmingi bendravimo su gerbėjais kanalai. Bryanas Adamsas buvo vienas pirmųjų atlikėjų pradėjusių bendravimą su gerbėjais socialiniuose tinkluose. Be to, Bryanas pats prižiūri savo profilį Twitteryje, labai mėgsta publikuoti nuotraukas ir dažnai pats atsakinėja savo gerbėjams. Koncertinio turo po Kanadą metu arenose būdavo pakabinamas didžiulis ekranas, kuriame buvo tiesiogiai rodomas atlikėjo Twitterio profilyje skelbiamos žinutės.

 

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...