2014 Gegužės 21

10 tūkst. gerbėjų laukia „Aerosmith“ koncerto

veidas.lt


Trečiadienį (gegužės 21 d.) Lietuvoje pirmą kartą koncertuos JAV roko legenda – grupė „Aerosmith“. Dar praėjusią savaitę organizatoriai gyrėsi, kad gerbėjai išpirko beveik visus 10 tūkst. bilietų.
Koncertą Vilniuje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovo Juro Vėželio teigimu, prieš keturis dešimtmečius susibūrusių „Aerosmith“ gerbėjai Lietuvoje labai skirtingi, todėl organizatoriai netruko pajusti teigiamos auditorijos reakcijos. „Atrodytų, jų gerbėjai turėtų būti vyresnio amžiaus, bet neabejoju, kad publikoje pamatysime ir studentų, – svarsto jis. – Juk ši grupė Lietuvoje koncertuoja pirmą kartą, o svarstydamas, ar eiti į kocertą, niekada nežinai, ar pirmasis kartas nebus paskutinis ir vienintelis.“
Žiūrovus traukia ir unikali galimybė pamatyti grupę Vilniuje, nes koncertas „Siemens“ arenoje – vienintelis Baltijos šalyse. Nors tęsdama „Global Warming Tour“ koncertinį turą po Europą grupė nespės užsukti į kitas Baltijos šalis, viešnagei Lietuvoje roko žvaigždės skirs daug laiko – į Lietuvą jie atvyksta pirmadienį.
„Tai įdomu, nes iki koncerto Lietuvoje jie praleis dvi paras. O ką jiems rekomenduosime aplankyti, nuspręsime, kai „Aersomith“ atvyks, – sako J.Vėželis. – Iš pradžių jie reikalavo daug apsaugos, bet patikinome, kad Lietuvoje ramu ir saugu, tad atsisakė.“
J.Vėželis tikina, kad visos dainos, skambėsiančios trečiadienio vakarą, yra hitai. Vis dėlto pats prisipažino nežinantis, ko galima tikėtis iš šios grupės, kuri mėgsta improvizuoti, stebinti ir surengti kuo įspūdingesnį šou savo gerbėjams. „Paruošėme sceną išskirtiniam grupės išėjimui, nes vos pasirodę publikai jie nori jausti salės palaikymą“, – paaiškina „SEVEN Live“ vadovas.
Na, o legendinę JAV grupę „Siemens“ arenos scenoje apšildys legendinė Lietuvos roko grupė „Antis“. Būtent jos kandidatūrą pasirinko „Aerosmith“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...