2013 Vasario 22

„Tiketos“ mobilioji programėlė: pasaulyje analogų neturintis sprendimas pramogų rinkai

veidas.lt


Bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ rinkai pristatė unikalią nemokamą mobiliąją programėlę, kuri dėl savo išskirtinio funkcionalumo pretenduoja tapti savotišku socialiniu tinklu ir pakeisti požiūrį į pramogų rinką. Tai pirmoji tokia bilietų platintojo sukurta ir visuomenei pasiūlyta programėlė ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.
„Pradėję kurti mobiliąją programėlę norėjome, kad ji turėtų daugiau verčių ir nebūtų tiesiog skambiai pavadintas ir į mobiliąją programėlę perkeltas „Tiketos“ internetinis puslapis, kuris net ir telefone neturint programėlės yra pasiekiamas iš bet kurio interneto ryšį turinčio mobiliojo telefono. Būtent todėl stipriai praplėtėme programėlės teikiamų paslaugų spektrą. Kai kurios jų – unikalios pasauliniu mastu“, – sako „Tiketos“ vadovas Andrius Žiauberis.
Naujoji mobilioji „Tiketos“ programėlė turės visas šiuo metu „Tiketos“ kasose ir internetiniame puslapyje atliekamas funkcijas (bilietų pirkimo, renginių ir informacijos apie juos paieškos, bilieto telefone), tačiau kartu bus naudinga ne tik prieš renginį, bet ir renginio metu ir net po jo.
„Iki šiol mobiliosios programėlės turėdavo tarsi vieną laiko zoną, pavyzdžiui, tik suteikdavo galimybę prieš renginį įsigyti bilietą, tačiau mūsų sukurtas produktas atvers dar dvi laiko zonas: renginio metu ir po jo“, – aiškina A. Žiauberis.
Visi programėlės turėtojai, dalyvaudami viename ar kitame renginyje, galės jį fotografuoti ir realiu laiku dalintis „karštomis“ nuotraukomis su savo draugais. Be to, programėlės turėtojams bus skelbiami specialūs konkursai, įvairūs pasiūlymai, suteiksiantys papildomų verčių.
Naudojantis programėle, bus nesunku sužinoti ir į kokius renginius eina prie socialinio tinklo „Facebook“ prisijungę draugai, artimieji, kolegos, kurių galbūt ilgą laiką neteko matyti. Pasak A. Žiauberio, tai unikali funkcija padėsianti susiplanuoti savo laisvalaikį, skatinsianti tiesioginį tarpusavio bendravimą ir turiningą laiko praleidimą. „Tiketos“ mobiliąją programėle žmogus gali naudotis ne tik tada, kai jam prireikia bilieto, bet ir per renginius ar net nuobodžiaudamas.
„Dideli užmojai išaugo į pirmąją Lietuvoje mobiliąją programėlę, kuri siūlo visapusišką servisą, o ne padeda išspręsti tik kažkokią konkrečią problemą ar padeda atlikti vieną funkciją. Drąsiai galiu teigti, jog Lietuvoje tai yra vienas iš didžiausių mobiliųjų programėlių projektų savo apimtimi ir funkcionalumu. Kai kurie programėlės technologiniai sprendimai taip pat buvo rimtas iššūkis, kad ir, pavyzdžiui, socialinio tinklo „Facebook“ integracija – „Tiketa“ panaudojo visas įmanomas jo galimybes ir pritaikė renginių lankomumo skatinimui“, – sako programėlę kūrusios UAB „Informacinių technologijų organizacija“ direktorius Paulius Lazauskas bei džiaugiasi atliktu darbu.
Nemokama „Tiketos“ mobiliąją programėle jau dabar gali naudotis visi „iPhone“ telefonų turėtojai. „Android“ telefonams ši programėlė bus prieinama balandžio mėnesį.
Nemokamą programėlę parsisiųsti ir išbandyti galima čia:
„iPhone“ telefonams: http://itunes.apple.com/lt/app/tiketa/id584721355?mt=8

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...