2014 Birželio 12

„Tele2“ paskelbta efektyviausia šalies bendrove

veidas.lt

„Metų CEO 2014“ rinkimuose efektyviausia Lietuvos bendrove pripažinta „Tele2“. Tokį įvertinimą telekomunikacijų bendrovei lėmė didžiausia vienam darbuotojui tenkanti 2013 m. sukurto bendrovės pelno dalis.

„Metų CEO“ konkursas Lietuvoje surengtas jau ketvirtą kartą. Jį organizavo dienraštis „Verslo žinios“ kartu su banku „Nordea“.

„Esame dėkingi už įvertinimą, nes būtent efektyvus darbas yra mūsų verslo sėkmės pagrindas. Dirbdami efektyviai, galime vartotojams siūlyti geras kainas bei investuoti į kokybę ir naujas paslaugas. Iš to labiausiai laimi klientai“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2” generalinis direktorius.

„Tele2“ pajamos 2013 m. buvo 514,6 mln. litų. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža siekė 36 proc. – 184,1 mln. litų. Metų pabaigoje bendrovėje dirbo 103 darbuotojai.

Praėjusį mėnesį „Tele2“ taip pat paskelbta daugiausiai mokesčių sumokančia informacijos ir ryšių sektoriaus Lietuvos bendrove. Bendrame didžiausių 2014 m. I ketv. Lietuvos mokesčių ir kitų įmokų mokėtojų sąraše „Tele2“ užėmė 21 vietą.

Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje. Jo duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi daugiau 52 proc. Lietuvos gyventojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...