2012 Birželio 11

„Sony“ akcijų vertė smuko iki žemiausio lygio per 31 metus

veidas.lt


Panašu, jog IT pasaulyje sunkius laikus išgyvena ne tik suomių „Nokia“ – Japonijos technologijų milžinės „Sony“ akcijos penktadienį atpigo 6,7 proc., iki 1,132 jenos – žemiausio lygio per 31-erius metus, praneša BBC.

Akcijų vertės smukimą lėmė pranešimas apie rekordinius metinius nuostolius. Ketvirtadienį kompanija pranešė, kad jos grynieji nuostoliai per praėjusius finansinius metus, pasibaigusius kovo pabaigoje, siekė 456,7 mlrd. jenų (5,7 mlrd. JAV dolerių). Ankstesniais finansiniais metais „Sony“ nuostoliai siekė 259,6 mlrd. jenų. „Sony“ nuostolingai baigė pastaruosius ketverius metus, tačiau į ateitį žvelgia optimistiškai ir prognozuoja, kad šiais finansiniai metais uždirbs pelno.

Sunkią finansinę situaciją „Sony“ taip pat linkusi sieti su stichinėmis nelaimėmis, paveikusiomis regionus, kuriuose yra išplėtota įmonės gamybos infrastruktūra. Analitikai „Sony“ ateitį vertina pesimistiškiau ir teigia, kad investuotojai netiki, jog kompanijai pavyks pasiekti planuojamus rodiklius. Anot jų, paklausa Europoje nuolat mažėja, jenos kursas išlieka stiprus, o šie veiksniai prisideda prie pelningumo smukimo.

Technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...