2013 Rugsėjo 11

„Small Planet Airlines“ rengiasi kitų metų sezonui

veidas.lt

 


Po sėkmingo 2013 metų vasaros sezono atostogų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ grąžins 2 seniausius lėktuvus jų savininkams. Vietoje jų bendrovė jau pasirašė sutartis dėl 3 naujesnių „Airbus A320-220“ orlaivių. Iš viso kitąmet aviakompanijos orlaivių parką sudarys 10 orlaivių, iš kurių vienas lėktuvas bus rezervinis.

Rugpjūčio pabaigoje „Small Planet Airlines“ pasirašė sutartis su kompanijomis „Aircastle“ ir „CIT Aerospace“ dėl 3 orlaivių „Airbus A320-220“ ilgalaikės nuomos. Vienas iš jų nuo kitų metų pavasario skrydžius vykdys iš Lietuvos, kitas – iš Lenkijos, o trečias – bus rezervinis.

„Iki kitų metų vasaros skrydžių sezono dar nemažai laiko, tačiau jam ruoštis pradedame jau dabar – iš anksto pasirašę sutartis dėl trijų A320-220 nuomos, galime planuoti kitų metų skrydžių maršrutus ir būti garantuoti, kad naujo sezono startas bus sklandus“, –  teigė „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Pasak „Small Planet Airlines“ vadovo, rezervinio lėktuvo įsigijimas leis operatyviau reaguoti į nenumatytus skrydžių sutrikimus ir stipriai sumažins ilgų skrydžių vėlavimų grėsmę.

„Kai „Small Planet Airlines“ orlaivių parką sudarė 3-4 lėktuvai, negalėjome sau leisti prabangos turėti ir rezervinį lėktuvą. Tačiau kompanijai plečiantis, rezervinis lėktuvas tapo įmanomas. Tokio lėktuvo turėjimas bus didelis konkurencinis pranašumas prieš mažesnes avialinijas“, – komentavo V. Kaikaris.

Naujų „Airbus A320-220“ nuoma – „Small Planet Airlines“ vykdomos orlaivių atnaujinimo programos dalis. Per 3 metus bendrovė sumažino „Boeing 737-300“ orlaivių kiekį nuo 4 iki 1, o besiplėsdama didžiosiose Europos rinkose naujesnių „Airbus A320“ lėktuvų kiekį padidino nuo 2 iki 9.

Dėl pažangios technologijos, komforto keleiviams ir skrydžių ekonomijos, Airbus A320 yra populiariausias siauro korpuso „Airbus“ kompanijos gaminamas orlaivis. Jis turi 180 vietų, gali įveikti 5700 km atstumą pasiekdamas maksimalų 900 km/h greitį.

Apie „Small Planet Airlines“

„Small Planet Airlines“ – atostogų skrydžių kompanija, turinti vežėjo pažymėjimus Lietuvoje ir Lenkijoje. Šiuo metu aviakompanija keleivius skraidina 9 lėktuvais, iš kurių 2 skraido Lietuvoje, 3 – Lenkijoje, 2 – Anglijoje, 2 – Prancūzijoje. „Small Planet Airlines“ dirba su didžiausiais kelionių operatoriais ir skraidina  atostogautojus į Graikiją, Ispaniją, Turkiją, Egiptą ir kitas šalis. Lietuvoje „Small Planet Airlines“ dirba su dviem kelionių organizatoriais – „Novaturu“ ir „TEZ Tour“.  Bendrovė taip pat vykdo specialiuosius skrydžius – skraidina valstybines delegacijas, sportininkus bei vykdo privačius užsakymus. Šių metų kovo pabaigoje „Small Planet Airlines“ bendrovę įsigijo dabartinių vadovų komanda. Šiuo metu kompanija vykdo orlaivių atnaujinimo programą ir keičia senesnius „Boeing 737-300“ naujesniais „Airbus A320“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...