2011 Liepos 11

„Sanitex“ automobilių parką papildė 20 naujų „Fiat“ automobilių

veidas.lt

 

„Sanitex“ vadovo Petro Krīvens teigimu, įmonės darbuotojai ir iki šiol važinėjo „Fiat Panda“ automobiliais, kurie puikiai atitiko verslo poreikius, todėl įmonės parko papildymas kito „Fiat“ modelio automobiliais buvo natūralus žingsnis – daugiau nei 4 metus trunkantis kompanijų bendradarbiavimo Baltijos šalyse tęsinys.

 

„Sparčiai augantis verslas lemia tai, jog mums tenka daug važinėti, todėl ieškojome tam geriausiai tinkamų – kokybiškų, patvarių ir ekonomiškų komercinių automobilių. Ir geriausiai šiuos reikalavimus atitiko būtent „Fiat Fiorino“. Taip pat mūsų pasirinkimą lėmė konkurencingos pirkimo bei atpirkimo sąlygos ir aptarnavimo paslaugų kokybė“, – sako P. Krīvens.

 

Jo teigimu, „Fiat“ automobilių tinkamumą verslui patvirtina tai, jog nuo įmonių bendradarbiavimo pradžios „Sanitex“ iš viso įsigijo 413 „Fiat“ automobilių.

 

Koncerno „Fiat Group Automobiles“ importo vadovo Baltijos šalyse Renaldo Gineikos teigimu, tokios įmonės, kaip „Sanitex“, pasirinkimas savo automobilių parką vėl papildyti „Fiat“ automobiliais rodo patirtimi grįstą pasitikėjimą itališkais automobiliais, o įmonei „Autobrava“ suteikia garbės ir pranašumo Latvijos komercinių automobilių rinkoje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...