2011 Gegužės 03

„Peugeot 3008 Hybrid4“ pelnė “Autobild Allroad” „Metų Inovacijos“ titulą

veidas.lt

PSA

„Autobild Allrad“, vienas geriausių Europos automobilininkų leidinių, rašo tik apie keturiais ratais varančius automobilius ir nuolat dalyvauja įvairiausiuose bandymuose ir testuose.   Žurnalas už naujausius pasiekimus suteikė savo „Allrad Innovation des Jahres“ („Metų inovacija 4×4“) nominaciją automobiliui „Peugeot 3008 HYbrid4“. Jau dešimtį metų „Autobild Allrad“ rengia kasmetinius apdovanojimus keleiviniams 4×4 pavaros sistemos automobiliams ir skiria Europoje prestižiniu tapusį apdovanojimą už technologinį inovatyvumą.

Šį garbingą Inovacijų prizą „Autobild Allrad“ redaktorių komanda šiemet balandį skyrė „Peugeot Hybrid4“ modeliui. Konkursas buvo vykdomas bendradarbiaujant su „Goodyear“  padangų gamintoju. Tai pirmas kartas, kai šis apdovanojimas atitenka Prancūzijos automobilių gamintojui.

Anot redaktorių komandos, „šiais metais prizas atiteko „Peugeot Hybrid4“ todėl, kad jame pasiūlytas efektyvus dyzelinio ir elektrinio variklių galios derinys. Žurnalistų nuomone, toks naujoviškas derinys – automobilių pramonės technologijų progresas. Panašios hibridinės technologijos nėra naujiena, tačiau iki šiol karu buvo derinami ne dyzeliniai, o benzininiai varikliai su elektros motorais.

“3008 HYbrid4” gali naudotis didesne galia akceleracijos metu su iš karto suveikiančia galios padidinimo funkcija (“boost”). Maksimali kombinuota galia gali siekti 200 AG, kai mašinoje sumontuotas 2,0 litrų darbinio tūrio HDi FAP dyzelinis variklis (163 AG), o prie jo “prisideda” 37 AG elektrinis motoras.

Labai didelis maksimalus sukimo momentas (500 Nm) pasiekiams iš kelių šaltinių – automobilio priekyje esančio HDi dyzelinio variklio (300 Nm) ir mašinos gale įstatyto elektrinio motoro (200 Nm).

Prancūzų inžinierių darbo rezultatas – padidinto pravažumo, keturių varančiųjų ratų mašina, vidutiniškai sunaudojanti viso labo 3,8 litrų/100 km degalų ir turinti itin mažą – 99 g/km CO2 emisiją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...