2013 Gruodžio 21

„Omnitel“ 4G ryšys pasiekė Elektrėnus, Kaišiadoris, Šilalę, Kryžiokus, Balsius bei Pavilnį

veidas.lt


Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ plečia 4G ryšio geografiją. Nuo šiol sparčiuoju „Omnitel“ 4G mobiliuoju internetu jau gali naudotis Elektrėnų, Kaišiadorių, Šilalės, Kryžiokų, Balsių bei Pavilnio gyventojai.

-    „Nuosekliai plėsdami „Omnitel“ 4G tinklą, mes suteikiame vis didesniam savo klientų ratui platesnes galimybes naudotis didelės spartos internetu“, – sako „Omnitel“ prezidentas Danas Strömbergas. Pasak jo, „Omnitel“ ir toliau stiprins savo tinklo pranašumą, didins 4G ryšio prieinamumą bei kitąmet galimybę naudotis 4G LTE paslaugomis suteiks pusei Lietuvos gyventojų.

„Omnitel“ mobilusis internetas su 4G LTE technologija vartotojams leidžia pasiekti iki 10 kartų didesnį duomenų perdavimo greitį nei 3G ir naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis, tokiomis kaip vaizdo transliacijos, vaizdo konferencijos, tiesioginės transliacijos, filmai, muzika, žaidimai ir televizija internete.

Komercines 4G LTE paslaugas „Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti 2011 metų balandį. Savo 4G LTE tinklą bendrovė pirmiausia stato ten, kur spartus mobilusis internetas yra reikalingiausias gyventojams. „Omnitel“ 4G LTE ryšiu jau yra visiškai padengti Vilniaus ir Kauno miestai, „Omnitel“ ketvirtosios kartos ryšys taip pat veikia Vilniaus priemiesčiuose, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Nidoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Molėtuose, Jonavoje, Širvintose, Elektrėnuose, Kaišiadoryse ir Šilalėje. Kitąmet galimybę naudotis 4G LTE paslaugomis „Omnitel“ suteiks pusei Lietuvos gyventojų.

Iki ateinančių metų pabaigos „Omnitel“ taip pat planuoja visą Lietuvą padengti 3G ryšiu. Šie sprendimai leis bendrovės klientams naudotis mobiliuoju internetu ten, kur tik jiems prireiks.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. 1 1 rašo:

    1


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...