2012 Lapkričio 08

„Mados infekcija“ siaus ir tiesiogiai internetu!

veidas.lt


TV kanalo „Penki TV“ kūrėjai madai neabejingiems žmonėms suteikia galimybę tiesiogiai stebėti XIV „Mados infekciją“, kuri lapkričio 9–10 dienomis vyks Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2).
Nepatekusieji į mados šventę Šiuolaikinio meno centre neliks nuskriausti – „Penki TV“ jau antrą kartą siūlo stebėti tiesioginę „Mados infekcijos“ transliaciją internetu per OTT sistemą (angl. Over the Top). Žiūrovams tereikia įsijungti svetainę www.scena.lt bet kuriame įrenginyje – kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone – ir stebėti renginį neišeinant iš namų. Taikant šią sistemą neprisirišima prie įrenginio tipo ir asmens, ketinančio žiūrėti tiesioginę transliaciją internetu, buvimo vietos. Be to, vienu metu galima transliuoti vaizdo medžiagą skirtingu formatu ir raiškos kokybe, o vaizdas tiekiamas stabiliai ir kokybiškai.
OTT paslauga jau išbandyta transliuojant tarptautinę konferenciją „LOGIN 2012“, simpoziumą „Open IPTV Forum“, apdovanojimų ceremoniją „T.E.T.E. 2012“, Boriso Grebenščikovo bei grupės „Akvarium“ koncertą ir dar daug kitų masinių renginių. Vienu metu prie scena.lt buvo prisijungę daugiau nei 13 tūkst. žiūrovų.
„Mados infekcija“ organizuojama nuo 1999 metų. Šiemet per dvi festivalio dienas bus pristatyta 14 pavasario ir vasaros kolekcijų: pirmąją dieną modernūs pret-a-porter modeliai, antrąją – novatoriški eksperimentai ir nekasdieniai ieškojimai. Didžiausiame Lietuvos mados renginyje dalyvaus devynios lietuvių dizainerės: Sandra Straukaitė, Dovilė Gudačiauskaitė, Laura Dailidėnienė, Eglė Žiemytė, Lina Gudanavičiūtė, Ieva Daugirdaitė, Milda Čergelytė bei Aušros Urbanavičiūtės ir Dianos Kuzmickaitės duetas. Lietuvos publikai savo kūrybą parodys ir penki svečiai iš Norvegijos, Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Danijos.
„Penki TV“ kūrėjai žada sklandžią transliaciją ir kviečia nepraleisti įspūdingo mados reginio!

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...