2013 Rugpjūčio 22

Vienintelė knygų laida Lietuvoje pradeda trečiąjį sezoną!

veidas.lt

Knygos

TV kanalo „Penki TV“ laida „Knygos per „Penki TV“ rugpjūčio 20 dieną pradeda savo trečiąjį sezoną. Laidos kūrėjų komanda visiems knygų mylėtojams ir vėl žada daugybę susitikimų su rašytojais, įspūdingiausių knygų pristatymų akimirkų bei reportažų iš įvairių knygų gerbėjams skirtų renginių.

„Trečiąjį laidos sezoną kviečiame pasitikti kartu su žinoma JAV rašytoja Rūta Šepetys, kurios knyga „Tarp pilkų debesų“ sulaukė didelio populiarumo visame pasaulyje, o ir knygos ekranizacijos darbai jau įgauna pagreitį. Apie savo gyvenimo knygas pasakos Silicio slėnio verslininkas lietuvis Ilja Laurs. O apsilankę Vasaros literatūros seminaruose kartu su rašytojais Sigitu Parulskiu bei Eileen Myles bandysime atsakyti į klausimą, ar įmanoma išmokti rašyti ne prasčiau už didžiausius plunksnos meistrus“, – pasakoja laidos prodiuserė Julija Zemcova.

Be to, naujajame sezone laidos kūrėjai žada aplankyti ne vieną knygų renginį ir išsamiai apie jį papasakoti savo žiūrovams.

„Trečiajame laidos sezone ketiname aplankyti didžiausius literatūrinius renginius, tarp kurių, žinoma, Vilniaus knygų mugė ir Vilniaus knygų festivalis, paprastai sutraukiantys tūkstančius knygų mėgėjų. Be to, ir toliau žadame sekti knygų pasaulio naujienas ir pristatyti ryškiausius literatūrinius renginius bei pakalbinti žymiausius šių laikų rašytojus“, – sako laidos vedėja Aina Kirdulienė.

Artimiausiose laidose „Knygų per „Penki TV“ komanda žada interviu su išeivijos rašytoju Antanu Šileika, lietuvių ir iraniečių kilmės kūrėja Anita Amirrezvani bei politikos apžvalgininku Česlovu Iškausku.

Laida „Penki TV“ eteryje rodoma kiekvieną antradienį, 20.00 val. Ją taip pat galite rasti portaluose www.penki.lt, www.penki.tv ir www.delfi.lt bei TV kanalo „YouTube“ paskyroje.

Malonių įspūdžių!

Laidų archyvas >>>

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...