2012 Rugpjūčio 08

„ICECO“ plečia ledų ir žuvies produktų parduotuvių tinklą

veidas.lt


Marijampolės ledų ir žuvies produktų gamybos bei prekybos įmonė „ICECO“ plečia firminių parduotuvių tinklą – rugpjūtį dvi  naujos parduotuvės atveria duris Vilniuje. Firminėse parduotuvėse didžiąją dalį asortimento sudaro įmonėje gaminama produkcija – gerai žinomi žuvies produktų ir gaminių prekių ženklai „Zigmas“ ir „Junga“, ledai „Aurum“ ir „Tirpukas“. Taip pat pirkėjams siūlomi ir produktai, kurių nėra didžiuosiuose prekybos centruose.
2011 m. bendrovė „ICECO“ įsigijo Marijampolės žuvų produktų ir ledų gamybos įmonę „Kraitenė“ – vieną iš pirmųjų didžiausių šaldytų produktų gamintojų Lietuvoje, įkurtą 1995 m. „Įsigydami įmonę, perėmėmė jos turėtą patirtį ir technologinę bazę, ir tuo pačiu atsinešėme šiuolaikiškos vadybos ir įmonių valdymo patirtį“, – sakė „ICECO“ generalinis direktorius Valdemaras Šalauskas.
„Pernai eksportavome daugiau nei pusę savo produkcijos, o pagrindinės pardavimų kryptys – Europos Sąjungos šalys, JAV bei Lietuvos vidaus rinka, – sakė V. Šalauskas. – Konkurencija šiuose rinkos segmentuose didelė, prekybos centruose dėl vietos konkuruojame ne tik su Lietuvos, bet ir su viso pasaulio gamintojais. Todėl norėdami pirkėjams pateikti kuo platesnį gaminamos produkcijos asortimentą, turime plėsti firminių parduotuvių tinklą Lietuvoje“, – teigė „ICECO“ vadovas.

Šiuo metu „ICECO“ valdo 17 firminių parduotuvių trylikoje Lietuvos miestų.

„ICECO“ firminėse parduotuvėse pirkėjai ne tik suras aukščiausios kokybės ledų ir žuvies produktų, tačiau galės pietų ar vakarienės stalui išsirinkti ir to, ko nėra didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose:  šaldytos rūkytos lašišos ar įvairių lašišos užkandėlių. Naujose parduotuvėse pirkėjai ras visą „ICECO“ produktų paletę – šaldytus, rūkytus, sūdytus žuvies gaminius ir pusgaminius, silkes marinate ir aliejuje, taip pat valgomuosius ledus.
Įmonėje šiuo metu dirba 510 darbuotojų ir veikia 4 gamybos cechai (3 – žuvies 1 – valgomųjų ledų), atitinkantys ES higienos reikalavimus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. komentuoti komentuoti rašo:

    dcddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...