2012 Rugpjūčio 28

„Huawei Device“ stiprina pozicijas Lietuvoje

veidas.lt

Viena iš pirmaujančių pasaulinių informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėjų „Huawei“ paskelbė apie savo pozicijų stiprinimą Lietuvos rinkoje, didžiausią dėmesį skiriant išmaniųjų telefonų rinkos dalies plėtrai.

„Tvirtas pozicijas 3G bei 4G mobiliojo interneto modemų bei maršrutizatorių rinkoje užimanti „Huawei Device“ visame pasaulyje taip pat siekia stiprinti ir plėsti savo išmaniųjų telefonų segmentą. Mes matome didelį potencialą Lietuvoje ir šiais metais investavome į kompanijos prekinį ženklą bei komunikacinę veiklą, per mūsų partnerius ir platintojus nukreiptą tiesiai į šios rinkos vartotoją. 2011 m. „Huawei Device“ pardavė 20 milijonų išmaniųjų telefonų – kompanija planuoja ir toliau didinti pardavimus bei ketina didelį dėmesį skirti kiekvienos valstybės rinkai,“ – teigia „Huawei Device“ pardavimų vadybininkas Lietuvoje Wang Fei.

„Huawei Device“ turi platų išmaniųjų telefonų asortimentą, kuris atitinka skirtingus vartotojų poreikius – nesvarbu, ar tai būtų pradedantysis išmaniųjų telefonų naudotojas ar aukštos klasės įrenginio ieškantis vartotojas. „Huawei“ produktų flagmanus – išmaniuosius telefonus „Ascend Y200”, „Honor”, „Ascend G300” ir „Ascend P1” jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Siekdama tiesiogiai bendrauti su vartotojais, kompanija paskelbė konkursą „Facebook” tinkle, siūlydama savo gerbėjams galimybę laimėti „Huawei Ascend G300” išmanųjį telefoną.

Apie „Huawei Device“
„Huawei Device” yra įsitikinę, kad kiekvienas žmogus gali būti informacijos centras, o pasaulis būtų geresnė vieta, jei ryšio ir informacijos barjerai būtų nugriauti. Stiprus mobiliųjų telefonų rinkinys, plačiajuosčio ryšio prietaisai ir namų įrenginiai liudija apie kompanijos dėmesį klientams ir jos įsipareigojimą teikti patogią mobiliojo interneto patirtį pasitelkiant nuolatines inovacijas. Remdamasi savo sėkminga jau daugiau nei du dešimtmečius vystoma veikla informacijos ir komunikacijos pramonėje, kanalo patirtimi, veiklos pajėgumais ir tarptautinių partnerių ištekliais, „Huawei Device“ transformuojasi iš vienu sandoriu milijonus įrenginių didelėms įmonėms parduodančios kompanijos į prekės ženklą „iš verslo į žmones“, tiesiogiai parduodama įrenginius milijonams žmonių. 2011 m. pabaigoje kompanijos produktai buvo parduodami daugiau nei 500 operatorių visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite „Huawei Device” svetainėje www.huaweidevice.com

Informacija apie „Huawei Device“ nuolat atnaujinama:
„Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/HuaweiDeviceLietuva
„Twitter“ tinkle: www.twitter.com/HuaweiDevice
„YouTube“ kanale: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
„Flickr“: www.flickr.com/huaweidevice

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...