2010 Gruodžio 28

Ryšiai

Pokalbiai ima stelbti SMS

veidas.lt

Trumpoji žinutė, kaip pigesnis būdas pasveikinti artimą žmogų, praranda prasmę. Gyventojai per šiemetes Kalėdas ir skambino daugiau nei pernai, ir plepėjo ilgiau.

“Lietuvos rytas” rašo, kad SMS žinučių per Kalėdas siųsta mažiau arba panašiai kaip ir pernai.

Pirmąją Kalėdų dieną “Tele2″ tinkle išsiųsta 18 mln. žinučių – 0,3 mln. mažiau nei pernai.

“Žmonės nesuka galvos dėl kainos, todėl daugiau skambina, o ne rašo žinutes. Ryšys pinga, tad vartotojams jokio skirtumo – skambinti ar rašyti”, – sakė “Tele2″ komunikacijos skyriaus vadovas Andrius Baranauskas.

elekomunikacijų bendrovės “Omnitel” vartotojai per 3 šventines dienas išsiuntė 38,6 mln. žinučių – mažiau nei prieš metus, tačiau triskart daugiau nei įprastą dieną.

Bendrovės “Bitė Lietuva” klientai per 3 šventines dienas išsiuntė panašų skaičių žinučių kaip ir pernai. Tačiau aktyviausi SMS rašytojai yra išankstinio apmokėjimo paslaugomis besinaudojantys klientai, paprastai jaunesnio amžiaus.

Mobiliojo ryšio operatoriai užfiksavo, kad per švenčių dienas vartotojai skambina maždaug 20 proc. daugiau nei įprastą dieną, šiemet pokalbių trukmė ilgesnė nei pernai ar užpernai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...