2012 Spalio 01

„Huawei Device“ pristatė 4G inovacijas

veidas.lt


Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšių technologijų tiekėjų „Huawei“ Vankuveryje vykusio „Pasaulio mobiliojo plačiajuosčio ryšio forumo 2012“ (Global Mobile Broadband Forum 2012) metu pristatė naują 4G išmanųjį telefoną „HUAWEI Ascend P1 LTE“.

Telefonas pirmiausia pasirodys Jungtinėje Karalystėje, vėliau atkeliaus ir į kitas rinkas. „Huawei“ stiprina savo LTE produktų portfelį: šiuo metu jame yra pirmasis pasaulyje LTE TDD plačiajuosčio ryšio maršrutizatorius „Huawei B593“ ir pirmasis trigubo režimo LTE modemas „Huawei E398“.

„LTE yra mobiliojo ryšio ateitis – greitesni duomenų perdavimo tinklai taps pagrindiniu kriterijumi, kurį svarstys mobilųjį prietaisą besirenkantis vartotojas“, – teigia „Huawei Device“ telefonų produktų linijos prezidentas Kevinas Ho. „„Huawei“ LTE inovacijas taiko visoje ryšių infrastruktūroje. „Huawei Ascend P1 LTE“ yra dar vienas sprendimas, kurio dėka dar daugiau žmonių galės naudotis puikiomis technologijomis.“

„Huawei Ascend P1 LTE“ yra suderinamas su didžiausiu dažnių juostų skaičiumi ir yra bandomas operatorių tinkluose Europoje, Lotynų Amerikoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Ramiojo vandenyno regione. Pristatydama „Ascend P1 LTE“, „Huawei Device“ padeda operatoriams kurti ir plėsti savo LTE vartotojų bazę. 2004 metais inicijavusi ilgalaikę plėtrą (LTE) bei mokslinius tyrimus, „Huawei” yra pasaulinė LTE technologijos plėtros lyderė ir praskyrė kelią komercinei LTE sklaidai.

Itin greitas mobilusis ryšys su „Ascend P1 LTE”
2000 mAh baterija ir 1,5 GHz dviejų branduolių procesorius leidžia greičiau atsisiųsti duomenis „Huawei Ascend P1 LTE“ – duomenų perdavimo sparta siekia 100 Mbit / s, ji pralenkia HSDPA atsisiuntimus. Dėl itin mažos latencijos (vėlavimo) yra užtikrinami sklandūs video skambučiai ir naudojimasis internetiniais žaidimais.

„Ascend P1 LTE“ veikia „Android Ice Cream Sandwich” operacinės sistemos pagrindu. 1GB RAM operatyvioji atmintis užtikrina sklandų naršymą, o 4GB ROM įgalina nevaržomai naudotis aplikacijomis iš „Google Play“ parduotuvės. „Huawei Ascend P1 LTE“ įdiegtas multimedijos funkcijų rinkinys – 8 megapikselių kamera su dviguba LED blykste fiksuoja 30 kadrų per sekundę. Antros kartos 10,9 cm (4,3 colių) „Super AMOLED“ qHD ekranas su nuo įbrėžimų apsaugančiu „Corning Gorilla Glass2“ stiklu suteikia didesnį patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Apie „Huawei Device“
„Huawei Device” yra įsitikinę, kad kiekvienas žmogus gali būti informacijos centras, o pasaulis būtų geresnė vieta, jei ryšio ir informacijos barjerai būtų nugriauti. Geras mobiliųjų telefonų portfelis, plačiajuosčio ryšio prietaisai ir namų įrenginiai liudija apie kompanijos dėmesį klientams ir jos įsipareigojimą teikti patogią mobiliojo interneto patirtį pasitelkiant nuolatines inovacijas. Remdamasi sėkminga jau daugiau nei du dešimtmečius vystoma veikla informacijos ir komunikacijos pramonėje, kanalo patirtimi, veiklos pajėgumais ir tarptautinių partnerių ištekliais, „Huawei Device“ transformuojasi iš vienu sandoriu milijonus įrenginių didelėms įmonėms parduodančios kompanijos į prekės ženklą „iš verslo į žmones“, tiesiogiai parduodama įrenginius milijonams žmonių. 2011 m. pabaigoje kompanijos produktai buvo parduodami daugiau nei 500 operatorių visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite „Huawei Device” svetainėje www.huaweidevice.com

Informacija apie „Huawei Device“ nuolat atnaujinama:
„Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/HuaweiDeviceLietuva
„Twitter“ tinkle: www.twitter.com/HuaweiDevice
„YouTube“ kanale: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
„Flickr“: www.flickr.com/huaweidevice

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...