2012 Spalio 18

„GIREVE” projektas: susitarta įkurti elektromobilių įkrovimo stotelių susivienijimą

veidas.lt


„Caisse des Dépôts” elektros skirstymo įmonė „ERDF”, „PSA Peugeot Citroën” ir „Renault” pasirašė susitarimo memorandumą dėl bendros „GIREVE” organizacijos įkūrimo.

Ji rūpinsis įkrovimo stotelių elektromobiliams ir kraunamiems hibridiniams automobiliams tinklų kūrimu. Spaudos konferencijoje dalyvavo industrijos atkūrimo ministras Arnaudas Montebourgas, ekologijos, tvarios plėtros ir energetikos ministras Delphine’as Batho ir valstybės transporto, jūrų ir žvejybos ministras Frédéricas Cuvilleras.

Paslaugų rinkinys

Naujos paslaugos dėka vairuotojai galės naudotis visomis įkrovimo stotelėmis, kam jos bepriklausytų – savivaldybėms, stovėjimų aikštelių savininkams ar privatiems operatoriams.

Navigacijoje arba išmaniajame telefone įdiegta programa padės rasti aplink esančias stoteles ir rezervuoti vieną iš jų. Vairuotojai galės įkrauti elektromobilius ne tik įprastame rajone ir savo operatoriaus stotelėje, bet ir kitose vietose – kitų operatorių įkrovimo taškuose Prancūzijoje ir kitur.

Besitęsianti konsultacija

Ministerijų prašymu keturi signatarai pradės derybas su akcininkais ieškant patirtimi ir resursais tinkamų partnerių.

Pirmoji užduotis – sukurti nacionalinę įkrovimo taškų tinklo sistemą su tikslia informacija – įskaitant ir užmtumą – apie kiekvieną jų. Ši sistema bus prieinama visiems operatoriams, kad jie galėtų plėtoti paslaugas vartotojams – žemėlapius, įkrovimo stoteles, mobilumą bei tobulinti vartotojų aptarnavimą. Įkurta organizacija taip pat parengs duomenų mainų standartus, leisiančius paprastai vykdyti pavedimus tarp operatorių. Organizacija reprezentuos Prancūziją derantis su kitomis šalimis, kad šie standartai būtų naudojami ir tarptautiniuose pavedimuose. „GIREVE“ savo kompetencijos srityje taip pat konsultuos savivaldybes.

Prancūzijos vyriausybė dalyvaus „GIREVE” projekte – kaip ir akcininkai, ji stebės projekto progresą ir padės teikiant elektromobilių naudotojams reikalingas paslaugas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...