2011 Gegužės 01

Sportas

„EuroBasket 2011″ savanoriai masine akcija priminė Europos savanorystės metus

veidas.lt

"Veido" archyvas

EYV – tokias milžiniškas raides penktadienį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione suformavo daugiau nei 2000 šių metų Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011″) savanorių. Šia viešąja akcija norima priminti, kad 2011 m. yra paskelbti Europos savanoriškos veiklos metais: EYV yra angliško metų pavadinimo – European Year of Volunteering – santrumpa.

„Akcija siekiame parodyti, kad savanoriai yra jėga, o daug savanorių – dar didesnė jėga”, – sakė „EuroBasket 2011″ savanorių grupės vadovas Arnas Marcinkus.

Penktadienį Kauno sporto halėje taip pat vyko „EuroBasket 2011″ savanorių mokymai, kurie yra didžiausi savanorių mokymai Lietuvos istorijoje. Mokymų metu savanoriams buvo pristatytas Europos krepšinio čempionatas, savanorystės principai, taip pat analizuojamos atskiros savanorių funkcijos ir atsakomybės.

Šie mokymai kartu yra ir antrasis savanorių atrankos etapas. Po jų bus atrinktas galutinis savanorių skaičius (apie 1500), su kurias bus pasirašytos savanoriškos veiklos sutartys.

2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatas rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Pirmą kartą Europos istorijoje jame dalyvaus 24 geriausios Senojo žemyno komandos.

Europos vyrų krepšinio čempionato Lietuvoje savanorių atranką koordinuoja Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kartu su „EuroBasket 2011“ organizaciniu komitetu

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...