2013 Kovo 07

„Dominicus Lituanus“ siūlo įsigyti knygas naujoje elektroninėje parduotuvėje

veidas.lt


Pirmosiomis pavasario dienomis leidykla „Dominicus Lituanus“ atidarė savo knygų ir kitų prekių elektroninę parduotuvę www.dominicus.lt. Joje skaitytojams siūlomos leidyklos išleistos žinomų Lietuvos autorių knygos, CD, DVD.

„Žmonės mėgsta knygas įsigyti tiesiai iš leidėjo. Tokį poreikį pajutome jau seniai. Dabar džiaugiamės, kad skaitytojai patogiau ir pigiau galės nusipirkti mūsų leidyklos leidžiamas knygas elektroninėje parduotuvėje. Čia mūsų naujausios knygos pasirodys pirmiausiai. Nors daugelis mėgsta pirkdami knygas jas pavartyti, pasigrožėti iliustracijomis, ypač leidiniuose vaikams, tikimės elektroninės parduotuvės pagalba pasiekti ir tuos, kurie apsiperka elektroninėje erdvėje”, – teigia leidyklos vadovė Ramunė Landsbergienė.

Pagrindinė leidyklos „Dominicus Lituanus“ kryptis – vaikų ir paauglių literatūra, pasakos. Su leidykla bendradarbiauja pulkas pripažintų šiandieninės Lietuvos rašytojų bei knygų iliustratorių: rašytojai Vytautas V. Landsbergis, M. Martinaitis, L. Jakimavičius; Dailininkai – R. Kepežinskas, M. Jonutis, I. Babilaitė, K. Norvilaitė, V.Žvirblis,J. Landsbergis, S. Šniras.
„Dominicus Lituanus“ leidžiamose knygose puoselėjama švietėjiška dvasia: propaguojamos humanistinės vertybės, sprendžiamos psichologinės, dvasinės vaikų, paauglių ir tėvų dilemos.  Svarbūs ir pilietinio, ekumeninio, ekologinio ugdymo aspektai. Visa tai pateikiama kūrybingai, žaismingai, vengiant tiesmuko didaktizmo.
Leidykla ieško kūrybinių sinergijų su kitomis sferomis: bardų muzika, teatru, TV. Čia išleistos pasakos įskaitomos ir į CD, jos režisuojamos Lietuvos teatruose, organizuojami kūrybiniai susitikimai su moksleiviais ir pan.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...