2013 Lapkričio 20

„BMW Welt“ muziejuje įsikūręs restoranas įvertintas „Michelin“ žvaigžde

veidas.lt


Automobilių gamintojas „BMW Group“ neseniai įrodė, jog kuria ne tik išskirtine kokybe pasižyminčius BMW automobilius, bet taip pat gali pasiūlyti užsukti ir į aukščiausio lygio restoraną, įsikūrusį „BMW Welt“ muziejuje, Miunchene. Čia veikiantis restoranas „EssZimmer“ per rekordiškai trumpą laiką – vos 8 mėnesius nuo atidarymo, buvo įvertintas „Michelin“ žvaigžde ir prisijungė prie geriausių Vokietijos restoranų.

„BMW Welt“ vadovo Thomo Muderlako teigimu, aukščiausia maisto ir aptarnavimo kokybė buvo pagrindinis šio restorano tikslas nuo pat jo atidarymo.

„Michelin“ žvaigždė – aukščiausios kokybės įrodymas bet kokiam restoranui, todėl mes labai didžiuojamės, kad jos nusipelnė ir „EssZimer“. Pasiūlyti tik geriausius patiekalus ir aptarnavimą siekėme nuo pat pradžių – tam įpareigojo ir išskirtinė restorano vieta“, – sako „BMW Welt“ vadovas.

„EssZimer“ restoranas neretai apibūdinamas kaip svečiams suteikiantis tai, ko jie nesitiki. Restorano interjere, kaip ir BMW automobiliuose, puikiai dera stilius ir patogumas: aukščiausios kokybės medžiagos ir šiltos spalvos suteikia 45 vietų restoranui prabangos bei leidžia mėgautis komfortu. Prancūziška virtuvė, kurioje juntama Bavarijos bei Viduržemio jūros regiono įtaka, puikus vynų pasirinkimas, aukščiausios kokybės aptarnavimas ir galimybė užsisakyti „BMW Welt“ vairuotojo paslaugas – visa tai sudaro galimybę visiems, pasirenkantiems praleisti vakarą „EssZimer“, patirti nepamirštamų įspūdžių.

„Labai didžiuojuosi ir džiaugiuosi šiuo įvertinimu. Prieš 15 metų pirmąją savo „Michelin“ žvaigždę užsidirbau taip pat Miunchene, restorane „Königshof“, todėl jaučiuosi apsukęs visą ratą ir grįžęs ten, nuo kur ir pradėjau“, – sako ne vieną kulinarinį apdovanojimą iškovojęs vyriausiasis „EssZimer“ restorano šefas Bobby Bräueris.

„Michelin“ žvaigžde įvertintas restoranas „BMW Welt“ muziejuje atidarytas bendradarbiaujant BMW ir aukščiausios kokybės su maisto ruošimu susijusias paslaugas teikiančiai įmonei „Feinkost Kafer“. Be restorano „EssZimer“, „Feinkost Kafer“ taip pat valdo muziejuje įsikūrusią užkandinę „CooperS“, restoraną „Bavarie“ ir kavinę „Biker‘s Lodge“. Įmonė taip pat ruošia maistą įvairiems BMW renginiams.

„BMW Welt“ muziejus, kuriame mėgsta apsilankyti ne tik BMW gerbėjai, įkurtas prieš penkerius metus. Jame lankytojų laukia 3 ekspozicijos: BMW būstinė, BMW muziejus („Das BMW Museum“) ir „BMW pasaulis“ („Die BMW Welt“). Šis muziejus dar kartą nustebina vokiečių tvarka ir kūrybiškumu. Statinių architektūra apgalvota iki smulkmenų – skrendant lėktuvu netgi galima pastebėti, kad BMW muziejaus stogas yra automobilio logotipo formos.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...