2012 Gruodžio 07

„BMW vaikų Kalėdų“ šventėje skleidėsi talentai ir pildėsi norai

veidas.lt


Kalėdinio laukimo nuotaika tvyro ore – vieni tyko progos pašnibždėti Kalėdų seneliui į ausį savo norą, kiti skuba įgyvendinti savo brangiausiųjų svajones ir patys kuria šventinius stebuklus.

Būtent tokia kalėdinių stebuklų pasaka pirmąją žiemos dieną pasitiko smagaus vaikų klegesio prisipildęs oficialios BMW ir MINI atstovės UAB „Krasta auto“ salonas Vilniuje. Į automobilių salone surengtą „BMW vaikų Kalėdų“ šventę susirinko apie 300 „Krasta auto“ klientų ir dar tiek pat mažųjų jų šeimos narių. Tądien ką tik iškeptais meduoliais kvepiančiame salone, skambant muzikai ir pildantis norams, buvo pasitinkamos artėjančios šventės.

Pakvipo Kalėdomis

Pasak „Krasta auto“ vadovės Astos Bagdonavičienės, nors įmonės organizuojami renginiai vaikams jau yra tapę tradicija, tačiau šįkart šventė buvo ypatinga – jai buvo pasirinkta pirmoji žiemos diena, primenanti apie artėjančias didžiąsias metų šventes.

„Šįkart pasirinkdami ypatingą datą ir ją atitinkančią specialią šventinę programą, renginiui norėjome suteikti išskirtinumo, o vaikams kalėdinio džiaugsmo. Todėl vos įžengę į papuoštą ir visiškai pasikeitusį saloną visi svečiai galėjo pasinerti į visai šeimai skirtas pramogas“, – įspūdžiais dalijasi A. Bagdonavičienė.

Niekas neperteikia šventinio jaukumo geriau nei ką tik šviežiai iškeptų skanumynų aromatas ir nieko nėra mieliau už rankų darbo dovanas. Todėl ryškiomis kalėdinėmis prijuostėmis ryšintys ir vienai dienai kepėjais virtę „Krasta auto“ darbuotojai atėjusius svečius, visų pirma, kvietė drauge pasigaminti kalėdinių meduolių. Specialiai šiai progai įrengti stalai buvo tiesiog užgulti vaikų. Čia jie ne tik maišė tešlą ir pjaustė norimos formos meduolius, bet ir pasitelkė savo fantaziją, dekoruodami juos įvairiausių spalvų glajais ir papuošimais. Net tėveliai neliko stovėti nuošalyje ir taip pat entuziastingai kibo į meduolių dekoravimą.

Suguldę savo kūrinius į paruoštas kepimo skardas, svečiai kuriam laikui paliko juos kepėjų globai. Kol sausainiai kepė, skleisdami svaigų kvapą, „Krasta auto“ salono erdvėse tęsėsi šventė.

Nuo lenktynių iki video žaidimų

Sunku nupasakoti, kas dėjosi visame salone, bet jis tą gruodžio šeštadienį labiau priminė atrakcionų parką, kuriame nebuvo nei vieno nuobodžiaujančio vaiko. Džiugus šurmulys nuvilnijo pasirodžius Kalėdų seneliui ir visi sutartinai nusekė paskui jį į vaikų lenktynėms įrengtą trasą. Čia mažųjų lenktynininkų jau laukė specialios BMW mašinėlės, į kurias susėdę jie varžėsi ne tik dėl nugalėtojo vardo, bet ir dėl viliojančių Kalėdų senelio dovanų. Didvyriškai įveikę lenktynių trasą ir išsidalinę prizus, mažieji šventės svečiai lenktynes pratęsė tiesiog važinėdami po visą „Krasta auto“ saloną, tapusį viena didele trasa.

Nuvargusių nuo aktyvių pramogų laukė ramesnių žaidimų erdvė, prie kurios įrengimo prisidėjo vaikų prekių parduotuvė „Kotryna“. Čia vaikai konstravo prie LEGO stalų, žaidė su pultais valdomomis mašinėlėmis bei išbandė naujausius, judesiais valdomus video žaidimus.

Scenoje skleidėsi mažieji talentai

„Sukritusios“ į daugybę ryškiaspalvių sėdmaišių priešais pagrindinę sceną, šeimynos pasitiko svarbiausią šventinio šeštadienio akcentą – vaikų talentų šou. Jame iš anksto tėvų užregistruoti vaikai publikai pristatė savo gabumus: šoko, dainavo visiems gerai žinomas lietuviškas ir užsienietiškas dainas, grojo įvairiais muzikos instrumentais – nuo pianino iki savadarbių kanklių, deklamavo eiles. Dalyvių amžius prasidėjo nuo 3 metų, taigi daugeliui iš jų tai buvo pirmoji sceninė patirtis. Tačiau užtikrintas publikos dėmesys bei palaikymas išsklaidė jaunųjų artistų scenos baimę.

Talentų renginį vedė ir lipančiuosius į sceną drąsino pati „Krasta auto“ vadovė A. Bagdonavičienė, kuri mažųjų pasirodymus taip pat paįvairino ir savo atliekamomis, vaikų mėgstamomis populiariomis dainomis. Koncerto pabaiga buvo ne mažiau dėmesio verta nei visas šou – jį vainikavo specialus jungtinio „Krasta auto“ darbuotojų choro muzikinis pasirodymas, kuris buvo palydėtas gausiomis ovacijomis.

Pildė vaikų norus

„Šis renginys buvo tikrai ypatingas, ne tik todėl, kad jis buvo šventinis, bet ir dėl to, kad vaikams – jų talentams bei svajonėms – skyrėme ypatingą dėmesį. Norėjome jiems sukurti šventę, kuomet vienas po kitos pildytųsi jų norai: smagiai pasibūti su visa šeima, sutikti Kalėdų senelį, susipažinti su naujais draugais ar pažaisti dar nematytu žaidimu. Tikimės, kad daugelis, matydami vaikų šypsenas, patys pajuto tikrą kalėdinio džiaugsmo virpulį“, – sako A. Bagdonavičienė.

Ir tikrai – galima buvo pastebėti, kaip tėveliai, vaišindamiesi užkandžiais ir besišnekučiuodami tarpusavyje, šypsodamiesi stebėjo savo atžalas ir supratingai linksėjo, kai šie prašėsi: „Dar pabūkim!”. Ir tik užtektinai prisibuvę ir maloniai nuvarginti įspūdžių, nešini ką tik pačių išsikeptų meduolių lauknešėliu šventės svečiai iškeliavo namo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...