2013 Lapkričio 27

„BMW M Performance“ automobiliais aktyviai domisi ir lietuviai

veidas.lt


Sportinio vairavimo stiliaus mėgėjai visame pasaulyje gerai žino, jog norint kasdien nors šiek tiek pasijusti lyg lenktynių trasoje, visai nebūtina pirkti galingą sportinį automobilį. Vokietijos koncernas „BMW Group“ tokio vairavimo gerbėjams pernai pasiūlė „BMW M Performance“ paketą, kuris suteikia sportinio vairavimo galimybe mėgautis kasdien. Oficialios BMW atstovės Lietuvoje UAB „Krasta Auto“ duomenimis, šia naujove jau domisi ir lietuviai.

2012 m. pasauliui pristatytas „BMW M Performance“ paketas papildė iki tol siūlytą  „M“ raide pažymėtų sportinių BMW modelių gamą. „M Performance“ paketas padidina automobilio dinamiškumą, galingumą bei stabdymo efektyvumą, sumažina jo svorį, užtikrina geresnes aerodinamines savybes, o įvairūs stiliaus elementai automobilio išorės ir vidaus dizainui suteikia sportiškumo.

Kaip teigia „Krasta Auto“ Servisų tinklo vystymo direktorius Laurynas Sivilevičius, šia naujove bei galimybe mėgautis sportinio vairavimo teikiamais malonumais jau aktyviai domisi ir lietuviai.

„BMW M Performance“ paketu papildyti automobiliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie sportiniu vairavimo stiliumi norėtų mėgautis kasdien. „M Performance“ pabrėžia BMW automobiliams būdingą atletiškumą, leidžia pajusti „M“ automobiliams būdingą išskirtinį vairavimo malonumą bei sportišką charakterį skirtingo segmento automobiliuose“, – sako L. Sivilevičius.

„BMW M Performance“ įranga gali būti montuojama BMW 1, 3, 4, 5 ir 6 serijos, taip pat BMW X5 ir BMW X6 modelių automobiliuose. Norimas modelis pasirinktinai gali būti papildytas kai kuriomis arba visomis „BMW M Performance“ paketo įrangos dalimis: aerodinamikos paketu ir jo priedais, lengvesniais sportinio stiliaus ratlankiais, aliuminio pedalais, kelių tipų sportiniais vairais, sportinio tipo dujų išmetimo sistema, sportine stabdžių sistema, sportinio tipo važiuokle, vidaus ir išorės dizaino elementais – sportinio stiliaus veidrodėliais, priekinėmis ir galinėmis grotelėmis, bamperiais, spoileriais, slenksčiais, bėgių perjungimo svirtimis, stovėjimo stabdžio rankenėlėmis ir kt.

Dyzeliniai varikliai su nauja „BMW M Performance TwinPower Turbo“ sistema gali išvystyti iki 381 AG, o benzininiai – iki 235 AG. Pastarieji taip pat pasižymi itin mažomis degalų sąnaudomis – 7,5 l/100 km, ir CO2 emisijos lygiu, kuris siekia 175 g/km. Benzininis „BMW M135i“ su 8 pavarų automatine greičių dėže yra ekonomiškiausias variklis, lyginant su konkurentais. Jo galingumas su „M Performance“ galios paketu siekia net 327 AG, o sukimo momentas – 450 Nm.

Anot L. Sivilevičiaus, norintys gali rinktis tik „M Performance“ variklio galios modifikavimą, taikomą daugeliui BMW modelių. Tai padidina variklio galią, pagerina dinamines savybes ir ekonomiškumo rodiklius. Pavyzdžiui,  „BMW 120d“, „BMW 320d“ ir „BMW 520d“ galią „M Performance“ padidina nuo 184 AG/ 380 Nm iki 200 AG/ 420 Nm, o benzininio „BMW 335i“  -  nuo 306 AG / 400 Nm iki 327 AG / 450 Nm. „M Performance“ variklio modifikacijų kaina prasideda nuo 4800 litų.

„BMW M“ technologijų kūrimu ir vystymu užsiima koncerno „BMW Group“ filialas „BMW M GmbH“. Raide „M“ („M-Technik“ arba „Motorsport“) pažymėta linija buvo pradėta kurti, siekiant prisidėti prie 1960 – 1970 m. itin sėkmingos BMW lenktynių strategijos. Bėgant laikui, „BMW M“ detalėmis pasipildė ir serijiniai BMW modeliai, o šiandien „M“ raide pažymėti BMW automobiliai tradiciškai turi modifikuotus variklius, transmisiją, stabdžių sistemas, sportinio stiliaus interjerą bei išorės dizaino detales ir pasižymi geresnėmis aerodinaminėmis savybėmis. Visi „M“ raide pažymėti BMW automobiliai yra testuojami Vokietijos „Nürburgring“ lenktynių komplekse.

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Kontaktai:  Barbora Gedvilaitė, barbora@maniac.lt, 8 678

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...