2016 Vasario 01

Peripetijos

“Šalašgeitas”: 5 dalykai, kuriuos žinome

veidas.lt

R.Šalaševičiūtė / BFL / T.Lukšio nuotr.

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė tikina jau parašiusi atsistatydinimo pareiškimą, bet jį įteiks premjerui Algirdui Butkevičiui, kai šis kitą savaitę (vasario 8 d.) sugrįš iš atostogų.

1. R.Šalaševičiūtė trauktis iš posto paragino tiek premjeras A.Butkevičius ir socialdemokratų partija, tiek Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2. Raginimai trauktis nuskambėjo po to, kai pranešta neva Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Generalinė prokuratūra tiria ministrės veiklą. R.Šalaševičiūtė esą gali būti įtariama reikalavusi kyšio iš Šiaulių ligoninės vadovų.

3. R.Šalaševičiūtė buvo apklausta prokurorų Šiaulių ligoninės byloje, tačiau apklausta, kaip liudytoja ikiteisminiame tyrime, o ne kaip įtariamoji.

4. Pati R.Šalaševičiūtė, kuri eina ministrės pareigas nuo 2014 m. liepos 17 d.,  neigia šiuos kaltinimus ir užsiminė, kad partijos vadovybė ruošėsi jos pakeitimui.

5. Kiek anksčiau R.Šalaševičiūtė viešai pripažino, kad davė kyšį medikams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aš rašo:

    Už nuoširdumą, lauk. Meluokim ir būsim švarūs.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...