2010 Balandžio 02

veidas.lt

Žvelk giliau naujienų portale “veidas.lt”

veidas.lt

Nuo šiandien savaitraštis „Veidas“ įvykius Lietuvoje bei pasaulyje nagrinės ir internete – atidaromas naujienų portalas „veidas.lt“. Kasdien čia sulauksite svarbiausių dienos naujienų, bus apžvelgti Lietuvos bei užsienio politikos, ekonomikos, kultūros ir kiti dienos įvykiai.

Savaitraščio „Veidas“ komanda per metus atlieka per pusę tūkstančio žurnalistinių tyrimų, todėl naujienų portale „veidas.lt“ rasite daug analitikos. Be to, į aštriausius aktualius klausimus interviu skyriuje atsakys žinomi Lietuvos veikėjai, o visuomenės pulsą užčiuops ir išnagrinės komentatoriai. „veidas.lt“ į viską žvelgs giliau, nei kiti.

„veidas.lt“ rasite net dvidešimt du įdomius skyrius, pradedant politika ir baigiant aštriu humoro skyreliu bei orų prognozėmis. Nepamiršti ir tie, kurie rūpinasi savo šeima, sveikata, domisi psichologija, sportu, automobiliais ar IT naujienomis.

Portale nuolat rasite įvairių projektų, pavyzdžiui, kaip ant delno matysite Lietuvos Respublikos Vyriausybės sudėtį. Artimiausioje ateityje matysite ir žurnalo „Veidas“ atliktus projektus bei sudarytus reitingus.

Tačiau tai dar ne viskas. Aktualius įvykius nagrinėjantys „Veido“ žurnalistai turi tiek žinių ir patirties, kad ji netelpa į žurnalą. Todėl portale „veidas.lt“ galėsite skaityti redakcijos „blogą“, kuriame – net 13 „blogerių“. Sužinosite jų nuomones ir galėsite diskutuoti.

Portale rasite galimybę patogiai internetu užsiprenumeruoti savaitraštį „Veidas“ bei kitus leidyklos žurnalus. Taip pat galėsite balsuoti dienos apklausose, o visas dienos naujienas skaityti RSS prenumeratoje. „veidas.lt“ – aktualu, informatyvu, patogu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...