2011 Rugpjūčio 08

Žolines vilniečiai ir kauniečiai švęs vaizdingame miške

veidas.lt

"Veido" archyvas
Rugpjūčio 14 dieną per Žolines TonyResort laisvalaikio ir pramogų parkas organizuoja atvirų durų dieną ir nemokamą renginį „Pasitik krepšinio čempionatą kartu su TonyResort!“. Šventės tikslas – pristatyti idėją krepšinio čempionato kovas stebėti gamtoje po atviru dangumi.

Šventės metu vyks sportinio pokerio turnyras, kuriame prie vieno stalo su TonyResort savininku bei žinomu pasaulyje pokerio žaidėju Antanu Guoga ir Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) prezidentu Andriumi Tapinu galės žaisti iš lankytojų loterijos būdu atrinkti penki pokerio žaidėjai.  Svečiuose žadama sulaukti ir kai kurių Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų, kurie ne tik prisijungs prie sportinio pokerio žvaigždžių turnyre, bet ir pabendraus su lankytojais, išbandys kai kurias parko paslaugas. Renginį vainikuos „Raigardo Tautkaus šampaninio Kauno choro” koncertas ir fejerverkai.

Išsamesnę informaciją rasite paspaudę čia. BCP Nova media užtikrina nuorodos saugumą. Nuoroda veda į BCP Nova media elektroninių pranešimų sistemą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...