2012 Sausio 25

Žiūrovai vėl pamatys pamėgtus spektaklius

veidas.lt


Visą sausį nerimo žiūrovai, skambindami į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą ir teiraudamiesi, kokius spektaklius galėtų pamatyti šį mėnesį ir kodėl kol kas nieko nerodome.

Ir iš tiesų tik šį savaitgalį, sausio 27 ir 28 dienomis, vėl pakviesime į teatrą. Priežastis svari – iš karto po Naujųjų teatre vyko intensyvus kūrybinis darbas – V. Ganelino miuziklo „Velnio nuotaka“ pirmosios repeticijos. Pagal numatytą tvarkaraštį, režisierius Kęstutis Jakštas su kūrybine komanda vėl atvyks gegužį, nes vasarą, tradicinio festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ metu, teatras rengiasi pirmą kartą profesionalaus teatro scenoje parodyti šio miuziklo premjerą. O artimiausiu laiku bus galima pamatyti du spektaklius – Dž. Pučinio diptiką „Sesuo Andželika“, „Džanis Skikis“ (šį penktadienį, 27 d.) ir P. Abrahamo operetę „Balius Savojoje“ (šeštadienį, 28 d.) įprastu laiku, 18.30 val.  .
Po premjeros Dž. Pučinio vienaveiksmės operos „Sesuo Andželika“ ir „Džanis Skikis“, kurias režisavo Yana Ross (JAV), sulaukė labai gerų žiūrovų ir kritikų atsiliepimų. Spektaklyje pagrindinius vaidmenis parengė kelios atlikėjų sudėtys, ir šį kartą „Andželikoje“ išvysime Aistę Širvinskaitę (Andželika),  Dalią Kužmarskytę (Kunigaikštienė), Juditą Butkytę (Dženoviefa), o „Skikyje“ – Mindaugą Rojų (Skikis), Juditą Butkytę (Laureta), Tomą Pavilionį (Rinučis) bei kitus teatro artistus. Spektaklį diriguos Dainius Pavilionis, o scenoje karaliaus italų operos mago – kompozitoriaus Džakomo Pučinio muzika, pasižyminti sodriu teatrališkumu ir ypatingu melodingumu, savo grožiu išjudinanti giliausius žiūrovų jausmus.
Neblėsta susidomėjimas ir P. Abrahamo operete „Balius Savojoje“. Šeštadienį smagius herojų nuotykius rimta meilės išdavystės tema atskleis teatro solistai Mindaugas Rojus (Markizas de Fobla), Loreta Ramelienė (Madlena, jo žmona), Virginijus Pupšys (Mustafa Bėjus), Rita Petrauskaitė (Deizė), Šarūnas Juškevičius (Arčibaldas), Jadvyga Grikšienė (Bebė). Trys pagrindinės personažų poros, skambant linksmai ir užkrečiančiai muzikai, nuotaikingai narplios sudėtingas gyvenimiškas situacijas. Jiems talkins baleto šokėjai ir choro dainininkai, spektaklį diriguos Michalas Lukašas Nižynskis.

Teatro jubiliejinis sezonas tęsiasi, ir iki gegužės mėnesio pabaigos žiūrovai dar ne kartą galės apsilankyti daugelyje pamėgtų spektaklių, o juose – susitikti su talentingais Muzikinio teatro artistais ir įkvėpiančia klasikine muzika.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...