2015 Rugsėjo 19

Žirgai, buliai ir sraigių lenktynės

veidas.lt

Geriausi veisliniai pieniniai ir mėsiniai galvijai, žirgai, avys, triušiai ir kiti kailiniai žvėreliai, alpakos – Algirdiškių parodų centre (Panevėžio r.) praėjusį penktadienį buvo galima pamatyti visko, kuo didžiuojasi Lietuvos ūkininkai. Čia vyko tradicinė Žemės ūkio rūmų rengiama veislininkystės pasiekimų paroda.

 

Justina KARINIAUSKAITĖ

 

Šiemet į parodą mėsinių galvijų augintojai iš įvairių šalies kraštų atvežė septynių veislių mėsinių galvijų. Ypatingo parodos lankytojų dėmesio sulaukė Širvintų rajono ūkininkų Kristinos ir Arūno Martinėlių hailendų veislės telyčia įspūdingais ragais.

Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas sveikindamas dalyvius ir  lankytojus linkėjo visiems pasidžiaugti žemdirbių laimėjimais veislininkystės srityje. Laimėjimų daug, bet parodą aplankiusiai žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei veislinių gyvūnų augintojai išdėstė pastaruoju metu juos slegiančias problemas.

Lankytojai turėjo galimybę ne tik pasigrožėti, bet ir paglostyti įvairių rūšių veislinius triušius, kurių į parodą atvežė Lietuvos kailinių žvėrelių ir triušių augintojų draugijos nariai. Parodoje surengti žirgų, šunų pasirodymai ir net sraigių lenktynės.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...