2011 Sausio 18

Spaudos aktualija

Žiežmariuose – milijoninės investicijos

veidas.lt

Bendrovė “Žiežmarių gėlės” Kaišiadorių rajono Žiežmarių miestelyje šiemet planuoja atidaryti nuosavą gėlių prekybos centrą, į jį investuos iki 10 mln. litų, antradienį rašo “Verslo žinios”.

Įmonės akcininkai – buvęs “Dujotekanos” prezidentas Rimandas Stonys ir Rasa Stonienė – šiltnamių plėtrai 2012 metais ketina skirti 20 mln. litų.

“Žiežmarių gėlių” direktorius Marius Muižinikas teigia, kad naujasis 6 tūkst. kvadratinių metrų prekybos centras duris atvers šiemet rudenį. Jame bus prekiaujama gėlėmis, vazonais, trąšomis, žvakėmis. Investicijos į prekybos centro statybas, įrangą sieks iki 10 mln. litų. Bus prekiaujama tiek didmenomis, tiek mažmenomis.

Pasak direktoriaus, centras iškils prie pat magistralės ir orientuosis į klientus, atvykstančius iš didelių šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio.

“Jei leis lėšos, dar vieną tokį centrą planuojame atidaryti ir prie Klaipėdos, o žiūrint į dešimties metų perspektyvą, tokių centrų galbūt galėtų atsirasti ir kitose šalyse – Latvijoje, Ukrainoje ir Rusijoje”, – kalba jis.

Nuo 2006 metų, kai pasikeitė įmonės akcininkai, Žiežmariuose pradėta naujų, modernių šiltnamių statyba.

“Pats laikas statytis, viskas atpigę. Be to, esame nusipirkę dar 20 hektarų žemės ir ateityje dar plėsimės”, – kalba vadovas.

“Mums trūksta pajėgumų net Lietuvos poreikiams patenkinti, galėtume vežti ir į užsienį, klientų tikrai yra, tačiau tam reikėtų įrengti dar 10 hektarų šiltnamių”, – sakė M.Muižinikas.

Jo teigimu, praėję metai įmonei buvo geri, apyvarta paaugo 1,5 mln. – iki 10 mln. litų

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...