2010 Lapkričio 17

Krepšinis

Ž. Šilgalis susirūpino Eurolygos varžybomis

veidas.lt

Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdyje bendru sutarimu buvo pritarta komisijos pirmininko Žilvino Šilgalio pasiūlymui oficialiai kreiptis į darbo grupę prie Lietuvos radijo ir televizijos komisijos ir pasiūlyti į visuomenei reikšmingų įvykių sąrašą įtraukti Eurolygos krepšinio turnyrą.

“Seimas, svarstydamas Visuomenės informavimo įstatymo naują redakciją ir pritaręs mano pataisai, aiškiai išreiškė valią bei žengė pirmą svarbų žingsnį grąžinant aukščiausio lygio krepšinio tiesiogines transliacijas į nemokamus kanalus. Tikiuosi, kad procesas nebebus vilkinamas ir Vyriausybė pagaliau priims sprendimą, kurio iš jos tikisi šimtai tūkstančių Lietuvos krepšinio mėgėjų. Argumentų įrodyti Europos Komisijai krepšinio, taip pat ir Eurolygos varžybų, kuriose žaidžia Lietuvos komandos, svarbą – apstu. Tai ir krepšinio populiarumas, ir tradicijos, ir pergalės, ir t.t. Tik, kaip rašte teigia pati Europos Komisija, pirmiausia pati Lietuva turi atlikti namų darbus, t.y. įtraukti Eurolygą į visuomenei reikšmingų įvykių sąrašą”, – teigia Ž. Šilgalis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...