2013 Rugsėjo 18

Wizz Air“ 30 proc. augimas Vilniuje: trečiasis lėktuvas bei 2 naujos kryptys

veidas.lt


„Wizz Air”, didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, nuo kitų metų kovo Vilniaus oro uoste bazuos jau trečiąjį lėktuvą „Airbus A320”.

Išplėtusi veiklą Lietuvoje, kompanija iš viso siūlys 16 tarptautinių maršrutų, ir trečdaliu, iki 830 tūkst., padidins skrydžių vietų keleiviams. „Wizz Air” dažniau skraidys į Barselonos, Eindhoveno, Londono Lutono, Milano Bergamo ir Paryžiaus Bovė (Beauvais) oro uostus.

„Esame įsipareigoję Lietuvai plėtoti mažų sąnaudų oro transporto infrastruktūrą. Neabejojame, jog mūsų plėtra Lietuvos rinkoje paskatins turizmo augimą ir prisidės prie naujų darbo vietų kūrimo, – sako „Wizz Air“ vadovas József‘as Váradi. – Mes nuolat plečiame žemų kainų ir puikių paslaugų pasiūlą, tad mūsų klientų ratas vis auga. Šiandien iš Vilniaus jau galime pasiūlyti 16 krypčių į 11 šalių.“

Naujasis kompanijos lėktuvas keleivius skraidins Tel Avivo kryptimi. Šiuo orlaiviu taip pat bus vykdomi ir nauji vasaros sezono skrydžiai į Graikijos salą Korfu. Nuo kovo 31 d., du kartus per savaitę, keleiviai bus skraidinami nauju maršrutu į Kutaisį Gruzijoje.

Kutaisis – antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, garsėjantis istoriniu ir kultūriniu paveldu bei siūlantis keliautojams pasižvalgyti į įsimintinus paminklus, pasimėgauti gurmaniška virtuve ir draugiškų gruzinų svetingumu. Bilietai skrydžiams jau parduodami bendrovės interneto svetainėje Wizzair.com už neįtikėtiną – tik 139 Lt – kainą į vieną pusę, įskaičiavus visus mokesčius.

„WIZZ AIR“ NAUJI MARŠRUTAI IŠ VILNIAUS:

Į    Dienos    Pradžia    Kainos nuo*
Kutaisį    Pirmadienis, Penktadienis     Kovo 31 d., 2014 m.    139 Lt
Korfu    Šeštadienis    Birželio 15 d., 2014 m.    139 Lt

*kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius
„WIZZ AIR“ padidintas skrydžių dažnis iš Vilniaus:

Į    Kartai per savaitę
Barseloną    Nuo 2 iki 3
Eindhoveną    Nuo 3 iki 4
Londono Lutoną    Nuo 11 iki 13
Milano Bergamą    Nuo 3 iki 5
Paryžiaus Bovė    Nuo 2 iki 3

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...