2010 Spalio 19

Andrius Šedžius

Vyriausybė prisipažino, kad kontroliuojančios institucijos dirba blogai

veidas.lt

“Kalbėdami apie 2011 metų nacionalinį biudžetą, Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir finansų ministrė Ingrida Šimonytė atvirai pripažino: kontroliuojančios tarnybos, ypač Valstybinė mokesčių inspekcija ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba, dirba blogai”, – Vyriausybės planus į kitų metų biudžetą surinkti apie milijardą litų iš “šešėlio” įvertino Seimo narys Andrius Šedžius.

Parlamentaras pažymi, kad Vyriausybės atstovai planuoja “paimti” milijardą litų mokesčių iš dabar egzistuojančių nelegalių pajamų, tačiau nepaaiškina kokiais būdais tai padarys.

“Jei valdžia atvirai prisipažįsta, kad šalyje slepiami mokesčiai, kad mato galimybę užkirsti tam kelią, kodėl to nedaro dabar?”, – klausia Seimo narys.

Seimo narį A. Šedžių piktina, kad planuojamą kitų metų biudžetą A. Kubilius vadina taupaus gyvenimo biudžetu.

“Premjeras pamiršta, kad ir toliau ministerijose mokami iki šimto procentų siekiantys priedai prie atlyginimų. Dar begėdiškesnė situacija – valstybės įmonėse. Čia vidutinis vadovų darbo užmokestis yra apie 10 tūkstančių litų per mėnesį, o darbuotojai per mėnesį vidutiniškai gauna po 4,4 tūkstančio litų. Ar tokį išlaidavimą galima vadinti “taupaus gyvenimo biudžetu”? Tokie A. Kubiliaus pasisakymai apie biudžetą reiškia, kad taupyti reikės, tačiau, ne visiems”, – sakė parlamentaras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...