2010 Rugsėjo 01

Akcionas

Vyriausybė pardavė dėvėtų daiktų už 800 litų

veidas.lt

Vyriausybei atitarnavusio pasenusio inventoriaus pirkėjai valstybės biudžetą papildė 799 litais.

Tiek per du aukciono turus Ministro pirmininko tarnybai pavyko surinkti už pasenusius telefonus, lempas ir kitą nereikalingą inventorių.

Rugpjūčio viduryje vykusiame pirmajame ture surinkti 407 litai. Antrajame, kuris vyko praėjusią savaitę, turto nupirkta už 392 litus, BNS sakė Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Arvydas Domanskis.

Jis pažymėjo, kad aukcione nepavyko parduoti nė pusės planuotų daiktų. Likusieji bus išvežti į sąvartyną. Tarp šių daiktų – neveikiantys spausdintuvai, replės, kiliminiai takai.

Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Vincas Jalmokas BNS yra sakęs, kad pradinė viso aukcione planuoto parduoti turto kaina – apie 2400 litų.

Aukcione Ministro pirmininko tarnyba bandė parduoti nebereikalingus daiktus: senus kompiuterius, telefonus, kilimus, stalus, spausdintuvus, lempas, valytojų chalatus.

A.Domanskio teigimu, populiariausi pirmame ture buvo mobilūs telefonai, kuriuos jis pats apibūdino kaip “truputėlį veikiančius” – jie esą buvo apibraižyti, prastomis baterijomis. Antrame ture esą labiausiai varžytasi dėl stalinių šviestuvų – jų kaina nuo pradinės 1 lito pakilo iki 15 litų.

Pasak A.Domanskio, kai kurie nusidėvėję daiktai jau pakeisti naujais, kai ko iš viso atsisakoma.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...