2014 Liepos 11

Visuomenė norėtų permainų Vyriausybėje

veidas.lt


Vertinant Prezidentės Dalios Grybauskaitės užmojus pertvarkyti Vyriausybės sudėtį, gyventojų nuomonės išsiskyrė. Vis dėlto dauguma pasisako už permainas Ministrų kabinete ir ministerijose.
Kaip rodo “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” atliktos Lietuvos didžiųjų miestų gyventojų apklausos rezultatai, 15 proc. respondentų mano, kad Prezidentė  neturėtų inicijuoti personalinių pokyčių Vyriausybėje. Tačiau daugiau nei 28 proc. teigia, kad reikėtų pakeisti ne tik kelis ministrus, bet ir visus abejotinos reputacijos viceministrus. Panašus skaičius – 27,4 proc. apklaustųjų mano, kad reikėtų pakeisti didžiąją dalį ministrų.
22,4 proc. respondentų sako, kad reikėtų pakeisti tik kelis ministrus. Neturi nuomonės šiuo klausimu 6,6 proc.
Kaip žinome, D.Grybauskaitei šį šeštadienį prisiekus prieš antrąją kadenciją prezidento poste, Vyriausybė turės grąžinti savo įgaliojimus, o Prezidentė ne vėliau kaip per 15 dienų turės pateikti Seimui svarstyti įgaliojimus grąžinusios Vyriausybės ministro pirmininko kandidatūrą.

Ar Prezidentė D.Grybauskaitė turėtų inicijuoti personalinius pokyčius Vyriausybėje? (proc.)
Taip, reikėtų pakeisti ne tik kelis ministrus, bet ir visus abejotinos reputacijos viceministrus 28,6
Taip, reikėtų keisti didžiąją dalį ministrų 27,4
Taip, reikėtų pakeisti tik kelis ministrus 22,4
Ne 15
Nežinau / neturiu nuomonės 6,6

Šaltinis: “Veido” užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2014 m. birželio 25–27 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...