2011 Sausio 04

Transportas

Vilniuje – vienkartiniai elektroniniai bilietai

veidas.lt

Nuo Naujųjų metų Vilniuje atsirado galimybė įsigyti ir elektroninių vienkartinių viešojo transporto bilietų. Tiesa, kol kas tai galima padaryti tik trijose miesto vietose.

Vilniečiai, norintys savo e.bilieto korteles papildyti vienkartiniais bilietais, šiuo metu turi keliauti į Žolyno gatvėje įsikūrusią bendrovę “Susisiekimo paslaugos” arba į šalia geležinkelio stoties ar V.Kudirkos aikštės esančius kioskus, rašo “Vilniaus diena”.

Kitose platinimo vietose galima įsigyti tik senųjų popierinių bilietų.

“Susisiekimo paslaugos” žada, kad vienkartinių viešojo transporto e.bilietų platinimo tinklas bus išplėstas pavasarį. Iki tol bus skelbiamas konkursas, kuriame savo paslaugas siūlys įmonės, norinčios užsiimti e. bilietų platinimu.

“Bijau pasakyti konkrečią datą, kada platinimo tinklas bus išplėstas, bet manau, kad galima kalbėti apie kovą. Dabar vienkartinius e. bilietus platiname tik tose vietose, kurios priklauso mums. Kaip ir kas platins e. bilietus paskui, matysime po konkurso”, – dienraščiui teigė “Susisiekimo paslaugų” direktorius Gintas Bliuvas.

Anksčiau “Susisiekimo paslaugos” žadėjo, kad jau nuo šių metų pradžios vėl bus atnaujinta e. bilieto papildymo internetu paslauga, tačiau to vilniečiams taip pat dar teks palaukti iki pavasario.

Galimybė e. bilietą papildyti internetu prapuolė, kai bankrutavo anksčiau šią paslaugą teikusi bendrovė “Imox LT”. Bankrutuodama ši įmonė nusitempė ir dalį pinigų, kuriuos vilniečiai sumokėjo už e. bilietų papildymą.

2007-aisiais Vilniuje pradėta diegti elektroninio viešojo transporto sistema iki šiol normaliai neveikia, tačiau G.Bliuvas tikisi, kad šiemet padėtis pasikeis iš esmės.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...