2012 Vasario 02

Vilniuje sprogo šilumos vamzdis

veidas.lt

"Lrytas" nuotr.

Ketvirtadienio rytą Vilniaus centre, šalia Lukiškių aikštės, iš šulinių iškilo įspūdinga garų uždanga – dėl šalčio įvyko avarija šilumos trasoje.

Įvykio vietoje dirba „Vilniaus energijos“ tarnybos.

Neabejojama, kad avarija įvyko dėl itin žemos temperatūros. Šiuo metu Vilniuje spaudžia apie 25 laipsnių speigas.

Šilumos trasa, kurioje įvyko avarija, aprūpina šiluma apie 40 namų Vilniaus centre. Šiuo metu šiluma namams neatjungta, bet dėl remonto darbų gali tekti ją atjungti.

Prieš vidurdienį lokalizavus avarijos židinį paaiškėjo, kad avarijos mastas didesnis, nei pradžioje manyta. Šildymas atjungtas ne kelioms dešimtims, o 143 Gedimino prospekto namams. Šąla ir Seimas, ir Lukiškių kalėjimas, ir daugybė kitų Gedimino prospekte įsikūrusių įstaigų.

Pasak „Vilniaus energijos“ atstovo, stengiamasi, kad šiluma vėl būtų pradėta tiekti, kol radiatoriai Seime ir Lukiškėse dar nespėjo atšalti.

Jeigu gedimo pašalinti nepavyks, šiluma bus tiekiama taip, kaip tiekiama dabar. „Bus matomi šitie garai, ir tai tęsis tol, kol tęsis speigas. Tokiu atveju remontą tęsime jau po didžiųjų šalčių“, – žadėjo  “Vilniaus energijos” atsovai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...