2010 Rugsėjo 29

Pramogos

Vilniuje – naujas nuotykių parkas

veidas.lt

Pirmoje spalio pusėje Vilniuje, Antakalnio rajone, atidaromas naujas ir vienintelis mieste atrakcijų bei rungčių medžiuose LABAS nuotykių parkas.

Lankytojai čia galės išbandyti apie 90 lauko rungčių, iš kurių 20 bus skrydžiai lynais. Parko šeimininkai žada, kad čia bus ir tokių rungčių, kurių daugiau niekur Lietuvoje nerasi. “Žmonės čia galės patirti įvairiausių emocijų ir potyrių, užduotys bus dinamiškos, smagios ir patiks visai šeimai”, – žada UAB “UNO Parks” direktorius Marijus Krasnickas.

Jis tikina, kad ateiti į naująjį parką Vilniuje bus galima be išankstinės registracijos, be to, lankytojai bus priimami tiek grupėmis, tiek po vieną. Iš viso vienu metu pramogauti parke galės apie 130 lankytojų, o vieno apsilankymo trukmė sieks 2,5–3 val. Žadama, kad parkas veiks ištisus metus kiekvieną dieną, kad ir kokie būtų orai ir metų laikas.

Beje, bilietai į parką Vilniuje greičiausiai bus net šiek tiek pigesni nei į panašius parkus kituose miestuose (tarkime, panašiame Druskininkų parke bilietas suaugusiems lankytojams kainuoja 45 Lt darbo dienomis ir 58 Lt savaitgaliais), o šaltuoju metų laiku Vilniaus parko lankytojams bus taikomos dar ir labai didelės nuolaidos.

Parkas, kurį drauge įrenginėja UAB “UNO Parks” ir UAB “Bitė Lietuva”, įsikurs prie Antakalnio žiedo ir užims maždaug hektaro teritoriją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...