2011 Gegužės 30

Vilniečiai kviečiami per pietus klausytis muzikos

veidas.lt

BFL

Nuo birželio 1-osios kiekvieną darbo dienos vidudienį vilniečiai ir sostinės svečiai bus kviečiami į Stanislovo Moniuškos skverelį klausytis muzikos.

Projektą “Pietų muzika gyvai” jau antrą vasarą inicijuojantys Vilniaus mokytojų namų darbuotojai ragina vilniečius per pietų pertrauką neskubėti į restoranus ar kavines, o pasiėmus lauknešėlį ateiti į St. Moniuškos skverelį.

Čia kiekvieną kalendorinės vasaros darbo dieną bus galima pasiklausyti muzikos, dainų, kurios skambės be jokios fonogramos. Toks muzikinis vidudienio pusvalandis bus geras atokvėpis tarp darbo dienos bei galimybė pasikrauti gerų emocijų būsimai veiklai.

Birželio 1-ąją atidarymo koncerte koncertuos kanklininkės Aistė Bružaitė ir Jolita Sidorenkaitė, solistė Sandra Lebrikaitė, grupės “Poliarizuoti stiklai” lyderis Šarūnas Mačiulis, akordeonistas Andrius Šimkus, šokio ir muzikos improvizacijas atliks vokalistė Milda Arčikauskaitė, šokėja Dolita Bubnytė, Tadas Dešukas ir perkusininkas Vladas Dieninis.

Muzika ir dainomis vasarą skambantis St. Moniuškos skverelis jau pernai buvo vilniečių pamėgtas ir lankomas. Organizatoriai pastebėjo, kad “Pietų muzika” turėjo savo nuolatinius lankytojus.

Šią vasarą pusvalandiniuose koncertuose pasirodys įvairaus žanro žinomi ir mažiau girdėti atlikėjai. Skambės džiazas, dainuojamoji poezija, vokalinė ir instrumentinė muzika.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...