2011 Balandžio 19

Vilnius

Vilniaus valdžia mokės skolas

veidas.lt

Į skolas įklimpusi Vilniaus savivaldybė miestą prižiūrinčioms bendrovėms skolas atiduos pasinaudodama pinigais, skirtais transporto lengvatoms padengti, antradienį rašo “Vilniaus diena”.

Įmonėms “Rasų valda”, “Fegda”, “Keluva”, “Naujamiesčio būstas” ir Vizualinių komunikacijų studija miesto valdžia taip atiduos daugiau kaip 5 mln. litų skolų. Pati didžiausia suma, maždaug 2,5 mln. litų, bus išmokėta kelininkų bendrovei “Fegda”.

Savivaldybės Finansų valdymo ir apskaitos departamento direktorius Edmundas Kačkus teigia, kad skubotai ieškoti būdų atiduoti skolas verčia atkakliai nusiteikę įmonių vadovai – jie nuolat grasina teismais ir antstoliais.

“Savivaldybė dabar skolinga miestą tvarkančioms bendrovėms, tad atiduoti būtinai reikia. Mus tos įmonės jau gąsdina antstoliais, negalim laukti paskolos pinigų, reikia atsiskaityti netrukus”, – sakė E.Kačkus.

Savivaldyės atstovo teigimu, visi skoloms grąžinti paimti pinigai nedelsiant bus grąžinti, o transporto lengvatų reikalų tokie finansiniai procesai nepaveiks.

“Mūsų tie pinigai, mes ir sprendžiam, ką su jais daryti. Lėšos bus imamos iš transporto lengvatoms skirto fondo, bet tai tikrai nereiškia, kad pinigų kam nors pritrūks. Manau, kad užteks ir skoloms padengti, ir kitiems reikalams sutvarkyti”, – tvirtino E.Kačkus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...