2011 Rugsėjo 22

Vilniaus savivaldybė remontuos susidėvėjusį socialinį būstą

veidas.lt

Vilniaus miesto taryba šiandien priėmė sprendimą remontuoti turimus butus, vienbučius namus ar jų dalis, kurie yra susidėvėję daugiau kaip 60 procentų. Tarybos nuomone, tai yra ekonomiškai naudingiau nei privatizuoti miesto socialinį būstą. Taip bus užkirstas kelias socialinio būsto pardavimui, be to, nebus mažinamas savivaldybės valdomo socialinio būsto fondas.

Šiuo metu galiojančiuose įstatymuose numatyta, jog savivaldybės gyvenamosios patalpos ir pagalbinio ūkio paskirties patalpos gali būti privatizuojamos, jeigu jos yra per 60 procentų fiziškai susidėvėjusios ir jeigu šių patalpų remontas ar rekonstrukcija yra ekonomiškai nenaudinga. Tokiomis patalpomis laikomi nuomojami vienbučiai gyvenamieji namai, jų dalys, taip pat butai.

Tarybos sprendime numatyta sudaryti remontuotinų patalpų sąrašą ir kiekvienų metų biudžete numatyti lėšas jų remontui ir rekonstrukcijai.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...