2010 Liepos 21

Lėšos

Vilniaus rajono savivaldybė atmeta kaltinimus dėl iššvaistytų lėšų

veidas.lt

Vilniaus rajono savivaldybė atmeta Valstybės kontrolės kaltinimus apie ne pagal paskirtį panaudotas lėšas ir ketina kreiptis į teismą.

“Su kaltinimais nesutinkame, tiesai išaiškinti nusprendėme kreiptis į teismą. Informuojame, kad lėšas panaudojome švietimo įstaigoms tiksliai pagal paskirtį”, rašoma Vilniaus rajono savivaldybės pranešime spaudai

Valstybės kontrolė antradienį pranešė, kad savivaldybė turės grąžinti daugiau nei 2 mln. litų mokinio krepšelio lėšų ir statyboms skirtų lėšų, kurias panaudojo ne pagal paskirtį.

Savivaldybės teigimu, įstatymai leidžia savivaldybių taryboms perskirstyti mokinio krepšelio lėšas, todėl taryba sprendimą apie paskirstymą priėmė teisėtai.

Anot pranešimo, jai trūko lėšų darželių, mokyklų darbuotojų darbo užmokesčiui, socialinio draudimo įmokoms sumokėti ir skoloms už dujas ir elektrą padengti, todėl savivaldybė buvo priversta perskirstyti lėšas.

Anot Valstybės kontrolės, rajono savivaldybė ne pagal paskirtį naudojo 1,3 mln. litų mokinio krepšelio lėšų bei neracionaliai leido pinigus statydama Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinę mokyklą.

Valstybinėms funkcijoms iš valstybės biudžeto Vilniaus rajono savivaldybei pernai buvo skirta beveik 78 mln. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...