2011 Kovo 16

Turizmas

Vilniaus kortelė – nepopuliari

veidas.lt

Jau daugelį metų visose Europos Sąjungos šalyse įprastu dalyku tapusi turistų kortelė Lietuvoje gyvuoja tik porą metų ir vis dar niekaip neišpopuliarėja.

Turistams skirta Vilniaus miesto kortelė (“Vilnius City Card”) buvo pristatyta 2009 m. Dabar siūlomos trys jos rūšys: 24 val. trukmės su transporto bilietu (58 Lt) ir be transporto bilieto (45 Lt) bei 72 val. trukmės kortelė su transporto bilietu (86 Lt). Vaikams iki 14 m. taikomos nuolaidos.

Kortelės pirkėjas gali naudotis miesto viešuoju transportu, nemokamai lankytis muziejuose, dalyvauti ekskursijose pėsčiomis. Su kortele taip pat galima gauti nuolaidų užsakant apžvalgines ekskursijas autobusu, perkant bilietus į koncertus, atsiskaitant restoranuose ir kavinėse, užsisakant sveikatingumo paslaugas ir nakvynę. Iš viso tokių nemokamų ar su nuolaidomis prekių ir paslaugų šiais metais siūloma 44. Jos išvardytos lietuvių, anglų vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis parengtuose kataloguose, kuriuos turistai gauna kartu su kortele.

Vilniaus turizmo informacijos centro projektų vadovės Darjos Finnikovos teigimu, turizmo kortelės Lietuvoje nėra populiarios, tiesa, šiemet susidomejimas jimis kiek padidėjo. “Praėjusiais metais pirmoji kortelė buvo įsigyta tik kovo mėnesį, o per pirmuosius du šių metų mėnesius jų pardavėme jau 30″, – sakė ji.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...