2011 Vasario 08

Komunalis ūkis

Kelininkų sandėliuose baigiasi druska

veidas.lt

Vilniaus kelininkai po poros dienų prognozuoja chaosą miesto gatvėse. Sinoptikai praneša apie plūstančius šaltesnius orus, o kelininkų sandėliuose druskos gatvėms barstyti beveik nebėra, praneša “Lietuvos rytas”.

Nors Vilniaus kelininkai dar tikisi, kad pavyks papildyti druskos atsargas, pirmadienį iš Baltarusijos jie sulaukė tik dviejų vagonų – 160 tonų. Per parą Vilniaus gatvėse išbarstoma apie 180 tonų druskos, tad šio kiekio neužteks nė dienai.

Savivaldybės Komunalinio ūkio departamento direktorius Virginijus Pauža įspėjo druską tiekiančią bendrovę “Baltkalis”, kad jei ji tinkamai nevykdys įsipareigojimų, sutartis su ja bus nutraukta.

Iš 6 tūkst. tonų druskos, kurią iki sausio pabaigos privalėjo atvežti įmonė, į Vilnių kol kas pristatyta 2800 tonų.

Šį sezoną Vilniaus gatvėje jau išbarstyta daugiau kaip 11 tūkst. tonų druskos ir daugiau kaip 15 tūkst. tonų smėlio bei druskos mišinio.

Paprastai visai žiemai užtenka iki 15 tūkst. tonų druskos, tačiau prognozuojama, kad šiemet Vilniuje jos reikės iki 20-22 tūkst. tonų.

Vilnius druskos pritrūko, nes jos daugiau reikia ir su plikledžiu šią žiemą kovojantiems Europos miestams. Gatvių priežiūrai skirtos druskos kainą Baltarusija jau pakėlė iki 430 litų už toną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...