2011 Birželio 15

“Vilniaus energija” antstoliams perdavusi 5 tūkst. skolininkų

veidas.lt

BFL
Šilumą ir karštą vandenį sostinei tiekianti bendrovė “Vilniaus energija” antstoliams yra perdavusi per 5 tūkst. skolininkų. Bendrovės duomenimis, po šio šildymo sezono liko 110 mln. litų skolų, iš jų 33,5 mln. litų sudaro gyventojų skolos, trečiadienį rašo “Vilniaus diena”.

“Nesiečiau dujų brangimo ir skolininkų skaičiaus augimo. Tai migruojantys skaičiai, tačiau turime nemažai skolininkų ir kuo labiau brangsta kuras, tuo jų daugėja. Didžiausia skolininkė – savivaldybė, taip pat skolingi ir gyventojai, ir įmonės. O bendra skola šiemet sudaro 120 mln. litų, beveik tokia pati kaip 2002 metais”, – sakė įmonės komercijos direktorius Rimantas Germanas.

Anot jo, šiuo metu niekas nesikeis – brangstant dujoms, sostinėje brangs viskas, įskaitant ir šilumą.

Du kartus per metus buitiniams vartotojams kainas perskaičiuojančios “Lietuvos dujos” dar vieno pabrangimo nuo liepos 1 dienos tvirtino nedramatizuojančios ir nematančios tiesioginių sąsajų tarp dujų ir visa kita brangimo. Pasak įmonės atstovės spaudai Jolitos Butkienės, mažiausiai dujų suvartojantys daugiabučių gyventojai brangimo smūgio tikrai nepajus.

“Smulkiausi vartotojai – tie, kurie per metus suvartoja iki 500 kubinių metrų dujų. Į šią kategoriją patenka ne tik turintys dujinę viryklę, bet net ir mažų butukų, kuriuose yra autonominis dujinis šildymas, savininkai. Kiek jiems gali pabrangti paslaugos po liepos 1 dienos? Na, litu ar daugiausia keliais”, – sakė J.Butkienė.

Vilniaus regione kartu su Vilniaus miestu vartotojų skolos “Lietuvos dujoms” šių metų birželio 1 dieną siekė 3,4 mln. litų. Tai daugiau nei trečdalis visų Lietuvos vartotojų skolų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...