2012 Gruodžio 02

Vilniaus „Pirklių klube“ – Indrės ir Remigijaus Kriukų meninio stiklo darbų paroda

veidas.lt


Vilniaus „Pirklių klube“ (Gedimino g. 35) atidaryta Indrės ir Remigijaus Kriukų meninio stiklo kūrinių paroda. Joje eksponuojama maždaug 40 pastaraisiais metais sukurtų menininkų darbų.

I. ir R. Kriukų meninio stiklo darbai ne kartą eksponuoti personalinėse ir įvairiose grupinėse tarptautinėse parodose bei festivaliuose Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Čekijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Bulgarijoje ir kitose valstybėse. Jie sulaukė šios meno srities profesionalų, meno kritikų bei mylėtojų pripažinimo ir aukštų įvertinimų. Personalinę parodą Vilniuje  I. ir R. Kriukai rengia pirmą kartą.

Tai jau ketvirtoji personalinė menininkų paroda šiais metais. Metų pradžioje buvo surengta paroda Kaliningrade (Rusijos Federacija), vėliau – Dusetų dailės galerijoje ir Olomouco „Patro“ galerijoje (Čekija). Kitais metais suplanuota organizuoti septynias personalines parodas, pirmoji vyks kovo mėn. Maskvoje.

Šiais metais menininkai taip pat dalyvavo Tarptautinėje meninio stiklo parodoje „Tervitades, Teie.. /Sincerely, Yours“ Pernu naujojo meno muziejuje Estijoje, Dusetų krašto menininkų kūrybos parodoje „Galerijai 17“ Dusetų dailės galerijoje, XII-ajame stiklo meno festivalyje Karlovy Varuose (Čekija),
tarptautinėse meninio stiklo parodose Cvyselyje (Vokietija),  Jūrmaloje (Latvija), Vroclave (Lenkija) bei
parodoje „Aukštaitijos dailė. Perpetum mobile“ Panevėžio dailės galerijoje.

I. ir R. Kriukų autorinių darbų yra įsigiję Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos dailės muziejai, privatūs kolekcininkai iš Belgijos, Honkongo, Italijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Olandijos, Suomijos ir daugelio kitų šalių.

Paroda „Pirklių klube“ veiks iki 2012 m. gruodžio 31 d., ją galima apžiūrėti darbo dienomis nuo 11 iki 18 val.
—–

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...