2013 Rugsėjo 10

Verslininkai pamokė valdininkus taupumo

veidas.lt


Prieš mėnesį baigę statyti Kėdainių areną ir ją dovanai perdavę valdyti savivaldybei verslininkai, AB „Lifosa“, visiems pademonstravo, kad privatus verslas dirba nepalyginti efektyviau – pigiau, greičiau ir kokybiškiau nei valdžios institucijos.

Tiesa, kaip sakė „Lifosos“ atstovė Sonata Patkauskaitė, jų bendrovė neturėjusi tikslo konkuruoti nė su vienu aplinkinių miestų ir rajonų arenų užsakovu. „Mes tiesiog dar prieš pradėdami darbus sėdome ir susiskaičiavome pinigus, tada ieškojome kokybiškiausio ir pigiausio varianto, ir tik tada pradėjome statybą“, – teigia S.Patkauskaitė.
„Lifosa“ yra vienintelė, neįskaitant anksčiau AB „Rubicon“ Vilniuje pastatytos „Siemens“ arenos, privati šiuolaikiškos arenos statytoja. Daugumą kitų arenų statė miestų savivaldybės.
„Lifosos“ generalinis direktorius Jonas Dastikas, perduodant areną valdyti savivaldybei, sakė, kad šiuo statiniu jie nori atsidėkoti savo miesto bendruomenei.
„Iš valdžios mums nieko nereikia, – tikino S.Patkauskaitė, – Svarbiausia, kad ji mums netrukdo dirbti ir konkuruoti – jau vien už tai esame dėkingi. Beje, mes net neturėsime jokių išskirtinių teisių į areną. Tai yra bilietus ir abonementus pirksime kaip ir visi kiti žiūrovai.“

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...