2011 Rugpjūčio 11

Verslai masiškai nebeparduodami

veidas.lt

Šiuo metu vis dar apstu skelbimų apie parduodamus ar išmainomus verslus, kurių kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių šimtų tūkstančių litų.

Vis dėlto, verslo konsultantai pastebi, kad lyginant su 2009 m., parduodamų verslų Lietuvoje sumažėjo, rinka apsivalė, liko perspektyvesni pasiūlymai.
“Verslų pardavimo vajus buvo prieš dvejus trejus metus, tada pasiūla buvo didžiulė, tačiau sandorių praktiškai neįvykdavo. Dabar yra atsiradę realesnių pasiūlymų, nes verslus pradėjo parduoti tie, kurie išgyveno krizę, bet per ją “pavargo”, nebeturi pinigų plėtrai”, – situaciją komentuoja verslo konsultantas, bendrovės “Intelligent Capital” direktorius Linas Kliukas.
Daugiausia verslo pasiūlymų sukaupusio portalo “Business-Baltic.com” vadovas Paulius Kazokaitis pastebi pagyvėjusią internetinių verslų rinką: “Jų siūloma ypač daug, tačiau dažnai tai yra tik rinkos tyrimas – norima pažiūrėti, ar yra pirkėjų, išsiaiškinti realią internetinio verslo kainą. Tuo tarpu rimtų parduodamų verslų, su finansiniais srautais, ilgalaikiu turtu nėra daug.”

Lietuvoje parduodami verslai
Verslas    Orientacinė kaina
Automobilių plovyklos servisas Vilniuje    50 000 Lt
Tarptautinių krovinių gabenimo licenciją turinti įmonė Šiauliuose    5 000 Lt
Baras Vilniaus senamiestyje    125 000 Lt
Internetinė laikrodžių parduotuvė Klaipėdoje    300 Lt

Šaltinis: business-baltic.com

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...